Szukaj

Wyciekły dokumenty rozwodowe Adele! Gwiazda znalazła się w potrzasku

Adele rozwód

Adele rozwód

Adele postanowiła się rozwieźć ze swoim mężem Simonem Koneckim. Źródło jednego z tabloidów donosi, że pozew złożyła w Kalifornii. Zobaczcie, czy jest to dobre posunięcie.

Adele robi rewolucję w swoim życiu. Piosenkarka nie tylko rozstała się ze swoim mężem, planuje rozwód, ale też nagrywa nową płytę. Nie zwalnia tempa i nie wygląda na mocno zdruzgotaną rozpadem związku.

Zobacz: Odchudzona Adele przyłapana z nowym partnerem na czułościach! Przy jej byłym mężu to prawdziwy Adonis!

Adele się rozwodzi

Gwiazda oficjalnie nazywa swój rozwód – rezygnacją z małżeństwa z Simonem Koneckim.

Piosenkarka złożyła pozew w czwartek w Los Angeles, co potwierdza źródło People. Dokumentacja pojawiła się pięć miesięcy po tym, jak ona i Konecki, którzy mają sześcioletniego syna Angelo, ogłosili we wspólnym oświadczeniu , że rozstali się po siedmiu latach małżeństwa. Przedstawiciele Adele nie skomentowali wtedy informacji, które pojawiły się w magazynie.

Adele: potwierdzenie zerwania związku

Kilka tygodni po tym, jak Adele została sfotografowana bez obrączki, jej przedstawiciele Benny Tarantini i Carl Fysh opublikowali w Associated Press oświadczenie potwierdzające ich zerwanie:

Adele i jej partner rozeszli się. Są zobowiązani do miłego wychowywania syna. Jak zawsze proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy.

W tym samym miesiącu Adele przerwała ciszę po rozstaniu, publikując zabawny mem o sobie na Instagramie.

Kiedy połapiesz się w swoich uczuciach, wtedy przypomnisz sobie, kim jesteś, podpisała dwa zdjęcia z siebie – jedno, w którym wygląda na zmartwioną, a drugie pełne  pozytywnej energii.

Ustalenia rozwodowe

Po złożeniu przez Adele wniosku o rozwód, należy ustalić nie tylko opiekę nad ich synem, ale także finanse .

Według wielu doniesień w Wielkiej Brytanii Adele i Konecki nie podpisali intercyzy przed ślubem w 2011 roku .

Ponieważ gwiazda zdecydowała się złożyć pozew o rozwód w stanie Kalifornia, gdzie są właścicielami nieruchomości, a Konecki ma swoją działalność, może on mieć prawo do połowy zarobków piosenkarki – takie przepisy obowiązują w tym stanie.

W maju 2018 r. Adele znalazła się na corocznej liście najbogatszych Brytyjczyków w Sunday Times, zajmując pierwsze miejsce w rankingu poniżej 30 roku życia, uzyskując 140 milionów funtów (około 182 milionów dolarów).

Wygląda na to, że prawo stanu Kalifornia, w wypadku rozwodu, może pozbawić gwiazdę sporej części dochodów.

Zarobki Koneckiego

Simon Konecki, to były student drogiej i prestiżowej angielskiej szkoły Eton, z powodzeniem pracował jako bankier inwestycyjny w Lehman Brothers, zanim w 2005 r. zdecydował się przejść do sektora non-profit.

Miałem się dobrze i zarabiałem dużo pieniędzy, ale miałem już dość tego chciwego i skorumpowanego świata – powiedział Management Today w 2012 roku.

Aktywa bieżące Koneckiego są nieznane, choć niektóre źródła podają, że jego saldo w banku wynosi 800 000 funtów (1 milion USD).

Okazuje się, że oboje małżonkowie są dobrze sytuowani i kłopotliwe do ustalenia w trakcie rozwodu może być jedynie sprawa opieki nad ich synem.


Brigitte Macron, Melania Trump, Małgorzata Tusk podczas szczytu G7

Brigitte Macron, Melania Trump, Małgorzata Tusk podczas szczytu G7

Adele w p?aszczu w kratk?

EXCLUSIVE: Adele was spotted making a rare appearance in NYC on Wednesday. The "Hello" songstress looked glamorous as she stepped out for the evening, wearing a plaid jacket with quilted sleeves, black skinny jeans and gold tipped boots. Pictured: Adele World Rights, No Portugal Rights

Adele już bez męża dała niezłego czadu na swoich 31-ych urodzinach!

Adele już bez męża dała niezłego czadu na swoich 31-ych urodzinach!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×