Szukaj

Jesienna ramówka TVP. Marta Manowska pokazała brzuch. Dopiero teraz widać jak schudła

Marta Manowska - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki 2019 Telewizji Polskiej. Prezenterki nie mogło zabraknąć, gdyż będzie gwiazdą kilku hitowych produkcji TVP. Zobaczcie, jak zjawiskowo prezentowała się dziennikarka.

Marta Manowska została prowadzącą The Voice Senior. Jest bardzo podekscytowana nowym zadaniem, jest partnerem będzie Tomasz Kammel. Oprócz tego pozostaje w programie, który zrobił z niej gwiazdę, czyli Rolnik szuka żony. Ta urocza blondynka świetnie sprawdza się w roli prowadzącej shows, ludzie, których spotyka na swojej drodze, niemal od razu otwierają przed nią swoje serca i obdarzają zaufaniem, ma z nimi doskonały kontakt. Jest wrażliwa i empatyczna.

Manowska stała się rozpoznawalną twarzą TVP. Ostatnio też przeszła lekką metamorfozę i jej efekty mogliśmy podziwiać już w czwartek, podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Gwiazdy w wieczorowych kreacjach: Kasia Cichopek, Ola Szwed, Weronika Książkiewicz

Jesienna ramówka TVP: Marta Manowska pokazała brzuch

Prowadząca Rolnik szuka żony zadziwiła zgromadzonych niezwykle oryginalna stylizacją. Manowska pojawiła się w pięknej, długiej, trapezowej, powłóczystej,  różowej sukni z kieszeniami. Już kolor i krój przyciągały spojrzenia zgromadzonych, a to nie był koniec niespodzianek. Kreacja miała spore wycięcie na brzuchu, dzięki czemu można było podziwiać płaski brzuch dziennikarki, efekt diety  i pracy nad figurą. Niezwykle seksowny szczegół robił efekt, w wybranej przez Martę Manowską stylizacji. Wizerunku dopełniała fryzura, włosy zaczesane gładko, rozdzielone przedziałkiem na środku głowy. Do tego naturalny makijaż. Klasa sama w sobie, bo do tak bogatej kreacji, już nie trzeba nic dodawać.

Zobacz: TYLKO U NAS! Jacek Kurski poprosił o uczczenie minutą ciszy Piotra Woźniaka-Staraka [WIDEO]

Marta Manowska prezentowała się świetnie, nie mniej jednak, nie da się nie zauważyć , że znowu jej stylizacja bardzo mocno przypomina te wybierane przez Małgorzatę Rozenek! Ona też wybiera ostre, rzucające się w oczy kolory, często ubiera garnitury i kostiumy, które nie tylko podkreślają jej świetną sylwetkę, ale także z daleka przyciągają uwagę własnie barwą czy nietypowym krojem.

Zobacz: Natalia Lesz po 4 latach wróciła na salony! Na jesiennej ramówce promowała serial TVP, w którym dostała główną rolę


Marta Manowska - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska pokazała plaski brzuch - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska pokazała plaski brzuch - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska w różowej kreacji - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska w różowej kreacji - jesienna ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×