Szukaj

Odrodzona Edyta Górniak w Opolu zrzuciła szpitalne kapcie i odpaliła wokalną petardę! Jej występ i kreacja już przeszły do historii!

Edyta Górniak w Opolu 2019

Edyta Górniak na festiwalu w Opolu zaśpiewała To nie ja!. Gwiazda pojawiła się na scenie dzień po tym, jak wyszła ze szpitala. Oczarowała widzów nie tylko swoim głosem, ale też kreacją. Zobacz, jak wyglądała.

Na ten moment czekali wszyscy fani Edyty Górniak. Gwiazda polskiej sceny podczas wcześniejszych prób w tropikalnej muszli opolskiego amfiteatru zasłabła na skutek czego trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału. Po tym dramacie cały kraj zamarł w bezruchu. Na szczęście z sercem diwy nie dzieje się nic złego. Artystka po krótkiej wizycie w szpitalu doszła do siebie i w pełnej krasie pojawiła się podczas niedzielnej gali w Opolu.

Edyta zaśpiewała swój evergreen To nie ja!. Wzruszona artystka mogła liczyć na pomoc zgromadzonej widowni, która ze swoją Opolanką odśpiewała refreny. Edyta nie kryła wzruszenia, po wykonaniu piosenki podziękowała fanom za miłość oraz lojalność:

Przez 25 lat ja dla was śpiewałam, teraz wy zaśpiewajcie dla mnie – powiedziała oddając mikron publiczności.

Gwiazda zachwyciła Opole nie tylko swoją formą, ale i przepiękną kreacją. Edyta miała na sobie bawełnianą białą mini od Roberta Czerwika składającą się z wielu nakładających się na siebie falbanek. Górniak czarnym paskiem podkreśliła swoją szczupłą talię, pokazała piękne nogi oraz dekolt. Do sukienki piosenkarka dobrała różowe szpilki. Suknia piosenkarki była wykończona czarną lamówką.

Edyta Górniak kilka minut przed swoim występem była jeszcze w kapciach i sweterku. Ale gdy weszła na scenę kolejny raz dowiodła, że to ona jest królową opolskiego festiwalu.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Edyta Górniak przerwała milczenie! Gwiazda wyjawiła dramatyczne fakty swojej choroby! Czy pojawi się w Opolu?

Zobacz: Zmarnowana Edyta Górniak przyłapana przed szpitalem! W środku nocy wróciła do hotelu! Wiemy, w jakim jest stanie!

Zobacz: TYLKO U NAS: Edyta Górniak nie zaśpiewa w Opolu?! Wiemy, co dzieje się z gwiazdą!


Edyta Górniak za kulisami festiwalu w Opolu

Edyta Górniak za kulisami festiwalu w Opolu

Edyta Górniak za kulisami festiwalu w Opolu

Edyta Górniak za kulisami festiwalu w Opolu

Edyta Górniak za kulisami festiwalu w Opolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×