Wzruszona do łez Edyta Górniak w stroju anioła rozłożyła na łopatki całe Opole! Diwa zaśpiewała z Krzysztofem Cugowskim!

W niedzielę 30 czerwca na antenie Polsatu podziwialiśmy koncert Przebojowe Opole: Jedziemy na wakacje. Podczas koncertu swoje 50-lecie pracy artystycznej świętował Krzysztof Cugowski, którego gościem specjalnym była Edyta Górniak.

Podczas niedzielnego koncertu Przebojowe Opole: Jedziemy na wakacje telewizja Polsat dostarczyła swoim widzom wielu atrakcji. Jedną z nich był spektakularny debiut Barabary Kurdej-Szatan w roli prowadzącej oraz jednej z głównych piosenkarek. Poza byłą gwiazdą TVP w opolskim amfiteatrze pojawiło się sporo artystów znanych z polskich i zagranicznych scen muzycznych. Jednak fani polskich gwiazd czekali najbardziej na jeden szczególny występ niedzielny.

W pierwszej części koncertu było bardzo wakacyjnie, przebojowo, imprezowo i szałowo! Jednak w drugiej części pojawiły się prawdziwe gwiazdy polskiej sceny. Swoje 50-lecie pracy artystycznej świętował bowiem fenomenalny lider legendarnej grupy Budka Suflera Krzysztof Cugowski, ale to nie koniec atrakcji. Artysta zaprosił do swojego jubileuszowego koncertu ukochana przez Polaków Opolankę Edytę Górniak, która z jubilatem zaśpiewała hit Martwe morze.

Gwiazda jak zawsze zaprezentowała się w światowej odsłonie. Edyta Górniak pojawiła się w zachwycającej pudrowej tiulowej kreacji, w której brakowało tylko anielskich skrzydeł. Góra sukni była ozdobiona piękną koronką oraz szarfą zawiązaną w okolicy dekoltu w fikuśną kokardę. Krój przypominał widowiskową pelerynę długą do samej ziemi. Spory rozporek znakomicie zaprezentował zgrabne nogi diwy.

Do tak szałowego looku Górniak rozpuściła swoje lśniące długie włosy, które wraz z jej perfekcyjnym makijażem podkreśliły zjawiskową urodę super gwiazdy.

Ten duet przejdzie do historii!

Zobacz: Odrodzona Edyta Górniak w opolu zrzuciła szpitalne kapcie i odpaliła wokalna petardę! Jej występ i kreacja już przeszły do historii

Zobacz: Edyta Górniak napisała całą prawdę o swojej miłości! Fanie nie mogą wyjść z podziwu “Jak feniks z popiołów” [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak na próbie w Opolu nie wyglądała najlepiej. Na zdjęciach paparazzi dokładnie widać, że choroba dała jej w kość


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w pudrowej sukni na jubileuszu Krzysztofa Cugowskiego w Opolu

Edyta Górniak w pudrowej sukni na jubileuszu Krzysztofa Cugowskiego w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×