Szukaj

Cannes 2019: Helen Mirren w nowej fryzurze i obłędnej kreacji! Ambasadorka L’Oréal Paris wie, jak zachwycić!

 Helen Mirren - Cannes 2019

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa w najlepsze. Podczas sobotniej premiery filmu Les plus belles annees dune pojawiła się ambasadorka L'Oréal Paris – Helen Mirren. W nowej fryzurze i zjawiskowej kreacji wyglądała obłędnie!

74-letnia Helen Mirren nieustannie zachwyca na czerwonym dywanie. Nic więc dziwnego, że regularnie pojawia się podczas najważniejszych wydarzeń udowadniając, że w każdym wieku można wyglądać pięknie.

W sobotę Helen błyszczała na festiwalu filmowym w Cannes 2019. Aktorka na czerwonym dywanie wystąpiła w roli ambasadorki marki L’Oréal Paris. Warto dodać, że Mirren tę zaszczytną funkcję pełni od 2014 roku, a fanki marki utożsamiają ją z kobietą przedstawianą przez kosmetycznego potentata jako „prawdziwą, inteligentną i czarującą, o urodzie, która prezentuje się lepiej z wiekiem”.

W sobotę na czerwonym dywanie aktorka błyszczała, i to dosłownie. Ubrała się bowiem w jasną, delikatną, a zarazem połyskującą suknię od Elie Saab. Dobrała do niej połyskujące kolczyki. Helen szokowała jednak nie tylko kreacją, ale przede wszystkim fryzurą. Po raz pierwszy pokazała się bowiem w różowych włosach. W ten sposób podkreśliła także makijaż, w którym główną rolę odgrywało mocno zarysowane oko.

Waszym zdaniem aktorce pasuje ten nowy look?

Zobacz: Stylowe ambasadorki L’Oréal Paris Grażyna Torbicka i Helen Mirren spotkały się w Cannes. Ich stylizacje są fenomenalne!

Zobacz: Cannes 2019: Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie. Ambasadorka L’Oréal Paris postawiła na czarną kreację i odważny makijaż. Efekt powala

Zobacz: Ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria, Amber Heard na co dzień używają tych kosmetyków. Teraz i Ty możesz poczuć się jak gwiazda!


Helen Mirren - na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Helen Mirren - na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Helen Mirren - w nowym kolorze włosów, Cannes 2019

Helen Mirren - w nowym kolorze włosów, Cannes 2019

Helen Mirren - biżuteria, Cannes 2019

Helen Mirren - biżuteria, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×