Szukaj

Cannes 2019: Anja Rubik w drapieżnej kreacji na ceremonii Women In Motion. To się nazywa odwaga!

Anja Rubik w niedzielny wieczór pojawiła się nie tylko podczas premiery filmu A Hidden Life. Modelka, która od kilku dni obecna jest podczas Filmowego Festiwalu w Cannes 2019, wzięła udział we wręczeniu nagród Women In Motion. W co się ubrała? 
Anja Rubik - Cannes 2019

Anja Rubik - Cannes 2019

Anja Rubik  od kilku dni bierze udział w Festiwalu Filmowym w Cannes 2019. Polska modelka, jako ambasadorka Yves Saint Laurent we Francji szokuje stylizacjami, w którym główną rolę odgrywają ubrania pochodzące spod igły wspomnianego domu mody. Nie inaczej było w niedzielę.

Chociaż Anja na czerwony dywan ubrała się w długą kreację, później zdecydowała się zmienić stylizację. Tego samego wieczoru polska gwiazda udała się na ceremonię wręczenia nagród Women In Motion. Rubik wybrała sukienkę swojej ulubionej marki. Modelka ponownie postawiła na czerń, tym razem rozświetloną białymi kropkami. Sięgnęła jednak  znacznie krótszą długość i tym samym wyeksponowała zgrabne nogi.

Dopełnieniem stylizacji były wysokie klasyczne obcasy. Kropką nad i wieczorowego looku Anji była srebrna bransoletka i kolczyki. Rubik zdecydowała się na delikatny makijaż, którym podkreśliła swoją fryzurę. Modelka postawiła bowiem na pofalowane włosy.

Czy to kolejna stylizacja, która zauroczy fanów Anji? My w tej kwestii nie mamy nawet cienia wątpliwości.

Zobacz: Cannes 2019: Elsa Hosk w eterycznej kreacji na miarę Oscarów! Aniołek Victoria’s Secret wyglądał jak ze świata baśni!

Zobacz: Tej kreacji Anji Rubik mogą pozazdrościć największe gwiazdy! To zdecydowanie najlepsza stylizacja Polki w Cannes!

Zobacz: Cannes 2019. Przepiękne ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria i Elle Fanning promują WORTH IT STUDIO


Anja Rubik - Women in Motion Awards, Cannes 2019

Anja Rubik - Women in Motion Awards, Cannes 2019

Anja Rubik - makijaż, Cannes 2019

Anja Rubik - makijaż, Cannes 2019

Anja Rubik - sukienka, Cannes 2019

Anja Rubik - sukienka, Cannes 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×