Anna Kalczyńska na imprezie „Vogue’a” wyglądała lepiej niż księżna Kate w Ascot! Co za klasa!

Anna Kalczyńska jak księżna Kate

Anna Kalczyńska jak księżna Kate

Anna Kalczyńska była jedną z gwiazd, która pojawiła się na imprezie zorganizowanej przez magazyn Vogue Polska w Gałkowie. Dziennikarka na to wytworne wydarzenie wybrała przepiękną stylizację, w której przypominała księżną Kate. Sprawdź, w co się ubrała. 

Wielka Brytania ma Royal Ascot, czyli jedne z najbardziej prestiżowych wyścigów konnych na świecie, a my mamy Gałkowo Masters, czyli zawody które przyciągają prawdziwych sympatyków jeździectwa, wśród których nie brakuje gwiazd. Co roku stadninę Karoliny Ferenstein-Kraśko i jej męża Piotra Kraśko odwiedzają największe osobistości ze świata polskiego show-biznesu, którzy nie tylko obserwują sportowe zmagania, ale także biorą udział w wydarzeniach towarzyszących.

W piątkowy wieczór nie lada gratką dla gwiazd było wytworne przyjęcie zorganizowane przez magazyn Vogue Polska. Wśród gości pojawiła się m.in. Anna Kalczyńska, która od samego początku przyciągała uwagę swoją stylizacją. Dziennikarka wybrała bowiem długą do ziemi suknię na jedno ramię z wycięciem u dołu. Swój w kolorze kawy z mlekiem uzupełniła o eleganckie szpilki i okrągłą czekoladową torebkę.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi na tego typu przyjęciach, kluczowym elementem stylizacji każdej wytwornej damy jest toczek. Kalczyńska wybrała efektowne misternie plecione nakrycie głowy zwieńczone efektownym piórkiem. Gwiazda Dzień Dobry TVN w swojej najnowszej odsłonie wypadła świetnie na tle koleżanek z branży. Śmiało można stwierdzić, że pani Ania prezentowała się przynajmniej tak samo pięknie jak księżna Kate, z którą – jeśli chodzi o elegancję – rywalizować mogą tylko najlepsi.

Zobacz: Anna Kalczyńska zdradziła plany Madzi Wójcik! Gwiazda TVN-u już wie, co planuje zwyciężczyni „Big Brothera”! [WIDEO]

Zobacz: Anna Kalczyńska w ostrych słowach o zwolnieniu Katarzyny Bosackiej z TVN-u. Panie chyba nie były przyjaciółkami [WIDEO]

Zobacz: Piękna Anna Kalczyńska ze swoją słodką córką dzielnie walczą z tropikalnym upałem! Ich znakomity patent robi furorę w sieci!


Anna Kalczyńska jak księżna Kate, podczas imprezy Vogue w Gałkowie

Anna Kalczyńska jak księżna Kate, podczas imprezy Vogue w Gałkowie

Anna Kalczyńska w zachwycającej kreacji, Gałkowo 2019

Anna Kalczyńska w zachwycającej kreacji, Gałkowo 2019

Księżna Kate – Royal Ascot 2019

Księżna Kate – Royal Ascot 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×