NewsyMichał Wiśniewski przyłapany z nową partnerką i jej dziećmi na rodzinnym spacerze! To musi być miłość!

Michał Wiśniewski przyłapany z nową partnerką i jej dziećmi na rodzinnym spacerze! To musi być miłość!

Michał Wiśniewski paparazzi
Michał Wiśniewski paparazzi
Rafał Matuszczak

26.07.2019 11:48, aktual.: 26.07.2019 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są obecnie w trakcie rozwodu. O wszystkim poinformowała w marcu kobieta, pisząc na Facebooku, że jej mąż chce się z nią rozstać:

Mój mąż złożył pozew o rozwód – poinformowała znajomych.

Przez następne tygodnie w mediach pojawiały się kolejne informacje na temat przyczyn takich wydarzeń. Początkowo mówiło się, że to Dominika zawiniła randkując ze swoim tanecznym partnerem Wojtkiem Jeschke. Plotki oczywiście okazały się nieprawdą i szybko zostały zdementowane przez zainteresowanych. Po kilku dniach Tajner, chcąc uciszyć całą sytuację, w rozmowie z Faktem wyznała, że wina zawsze leży po dwóch stronach i niepotrzebnie tak gwałtownie zareagowała. Jej skrucha jednak nie pomogła, małżeństwo przechodzi do historii.

Jednak od tamtego czasu, co chwilę pojawiają się w mediach nowe zdjęcia Michała u boku tajemniczych kobiet. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że mężczyzna szuka szczęścia. W kuluarach już mówi się o piątym ślubie, bowiem gwiazdor znów się zakochał.

Szum jaki wywołał lider Ich Troje spowodował, że nie może opędzić się od paparazzi. Nie inaczej było ostatnio. Jeden z nich zrobił bardzo ciekawe zdjęcia... Dzisiaj, na łamach Faktu, ukazały się fotografie Michała na spacerze z dziećmi. Nie były to tylko jego pociechy. Obok szły także dzieci jego nowej partnerki, która, jak podaje tabloid, ma na imię Paulina. Zakochani wybrali się ponoć do kina na Króla lwa i spędzili naprawdę fajny, rodzinny czas.

Myślicie, że tym razem Michał znalazł miłość na całe życie? Tego nie wiemy. Zastanawia nas jednak najbardziej to, czy imię nowej ukochanej także wytatuuje sobie na ręce. Ostatnio informowaliśmy, że pozbył się tego, z napisem Dominika. Niemniej jednak życzymy mu dużo szczęścia!

https://www.facebook.com/fakt24pl/posts/10157464527004375?__xts__%5B0%5D=68.ARD97wv8NNWOHeYtJ_KYh-FBt2TkqDTPZbYsj7Tyj7CyzKt4ceyAUlFLray-9pOw9c3oEOPmRYW3-AZeaJiLFtkaPnQ4KQxQmyawA7K5WRJLkPl4wkwXZu03_hg48X28GKilBTHe_G14vVlqXJvX2UN-Uk2Q6lfXWE8ZDSIr2cMnssq69hyhJbp6DoVqxx-Ifygu3CoOrPsylH4zgKh-CcOoB5FGVHm2Lv-R3NObkM1WS3hb2vnqnM3mY73qn4G9r2jEM2DTBCCHAhva4ogx8k80pNqc1UjbJiaTkz-QZkKWOHZd4v8a1R5UZOWY4BYHIWaAVqtzobU9HVkA4qvb&__tn__=-R

  • Michał Wiśniewski u szczytu popularności
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018
  • Michał Wiśniewski z synem Xavierem
  • Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski - studio Pytania na śniadanie
  • Michał Wiśniewski u szczytu swojej kariery
  • Michał Wiśniewski – Opole 2019, konferencja
[1/7] Michał Wiśniewski u szczytu popularności
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także