ExclusiveMartyna Wojciechowska o swoich okrągłych urodzinach. "Zamierzam latać wysoko" [WIDEO]

Martyna Wojciechowska o swoich okrągłych urodzinach. "Zamierzam latać wysoko" [WIDEO]

Martyna Wojciechowska przestała pokazywać córkę. Dlaczego?
Martyna Wojciechowska przestała pokazywać córkę. Dlaczego?
03.09.2023 20:30

Martyna Wojciechowska wkracza w 50. rok swojego życia z nowymi, ambitnymi projektami. Co zamierza zrobić, gdy osiągnie magiczną granicę pięćdziesięciu lat? Jakie ma plany? Zdradziła je naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej.

Martyna Wojciechowska za rok skończy 50 lat

Martyna Wojciechowska w tym roku kończy 49 lat. Jak to na nią wpływa i czy w ogóle wpływa? Czy martwi się tym faktem, a może jest nim podekscytowana? Co sądzi o granicach wieku, które stawia się kobietom, po osiągnięciu których panie słyszą, że coś im "nie wypada"?

Wspaniale. 28 września obchodzę moje 49 urodziny i wkraczam w 50-ty rok życia. Pojechałam na Florydę, żeby poznać kobiety dla których wiek, to tylko liczba. I to było wspaniałe, bardzo oczyszczające doświadczenie. One mają 50, 60, 70, 80 lat i występują w strojach jednorożców, tańczą na scenie, występują dla innych, cieszą się życiem. To było dla mnie bardzo inspirujące i dało mi dużo pewności siebie, energii, bardzo dobrej energii. A ja w ogóle czuję, że jestem w najlepszym momencie swojego życia. Nigdy nie czułam się lepiej. Mam przeświadczenie, że jestem dojrzała i to widać w tym najnowszym sezonie programu Kobieta na krańcu świata. Jestem inna. Zmieniłam się sama przez te 14 sezonów. Nie myślę w ogóle o starości, o procesach, które się z nią wiążą. Ja mam takie poczucie, że dopiero teraz rozwijam skrzydła. I zamierzam latać wysoko.

Urodziny Martyny Wojciechowskiej

Czy okrągłe urodziny dziennikarka zamierza spędzić w wyjątkowy sposób? Jak Martyna Wojciechowska wyobraża sobie idealny dzień urodzin?

Zapewne jak siebie znam, to będzie to pomysł związany z działaniami fundacji. Zresztą nie bez powodu, 28 września nie bez powodu, to jest dzień tylko moich urodzin, ale też urodzin fundacji Unaweza. Od wielu lat od kiedy jest fundacja, ja nie celebruję swoich urodzin, tylko urodziny fundacji Unaweza. W przyszłym roku będziemy mieli 5-te urodziny, też piękne i okrągłe i na pewno skupie się na tym i jakimś projekcie, który będzie wspierał tych, którzy tego potrzebują. Ale oczywiście spotkam się z tej okazji z moimi przyjaciółmi, bo prowadzę też takie życie, które jest wypełnione ludźmi.

Jesteście fanami Martyny? Wideo z wywiadem możecie zobaczyć TUTAJ!

Z zapartym tchem śledzisz gwiazdy w mediach społecznościowych? A może wolisz przeglądać serwisy plotkarskie i stąd czerpać wiedzę na ich temat? Masz realny wpływ na nasze treści, wypełniając ankietę!

Martyna Wojciechowska, Kabula
Martyna Wojciechowska, Kabula
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także