Jastrząb LookStylizacjeMarianna Schreiber zapowiada więcej głębokich dekoltów. Jej fani będą zachwyceni?

Marianna Schreiber zapowiada więcej głębokich dekoltów. Jej fani będą zachwyceni?

Marianna Schreiber reaguje na wiadomości od hejterów.
Marianna Schreiber reaguje na wiadomości od hejterów.
Źródło zdjęć: © Instagram

21.06.2024 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marianna Schreiber jest od jakiegoś czasu krytykowana za zbyt wyzywające stroje, które prezentuje na Instagramie. Celebrytka dosadnie odpowiedziała internautom. Porównała ich do zwolenników islamu?

Marianna Schreiber stała się znana jako "żona ministra PiS", gdy wystąpiła w "Top Model". Niestety, nie zrobiła na jury wielkiego wrażenia i nie wygrała show. Zaczęła jednak pojawiać się coraz częściej w mediach, a to za sprawą swoich pomysłów na życie. Nagrała piosenki, założyła partię, a potem przechodziła medialny rozwód. Teraz Schreiber bije się w oktagonie i pracuje w Wojsku Polskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marianna Schreiber krytykowana za ubrania

Po rozstaniu z mężem Schreiber zaczęła intensywnie publikować swoje zdjęcia na Instagramie. Jej fani szybko zauważyli, że ewoluował styl jej ubioru. Marianna zaczęła prezentować głębokie dekolty i dopasowane, krótkie sukienki. Internauci zaczęli krytykować Mariannę Schreiber, zwłaszcza gdy wrzucała, ich zdaniem, zbyt roznegliżowane zdjęcia, zwłaszcza spod kościoła.

"Ty tą kiecka i gorsetem dzień wcześniej pokazałaś, że masz wygórowane ego, słomę w butach i pogardę dla Europy i jej włodarzy", "Hipokryzja to największa wada ludzka", "Chodzi o szacunek do miejsca, sytuacji i innych" - pisano, gdy pokazała, co założyła na siebie podczas wizyty w Europarlamencie.

Marianna Schreiber odpowiada hejterom

Schreiber jednak nie bierze sobie złotych rad internautów do serca i nie zamierza się zmieniać. Nie zmieni też charakteru swoich stylizacji, co zapowiedziała właśnie na stories.

Jeżeli oczekujecie, że będę nosiła burkę albo worek pokutny, to się mylicie. Będę nosiła bluzki z dekoltami, dopóki żyję w wolnej Polsce - napisała celebrytka.

Czy to zapowiedź jeszcze większego kuszenia wdziękami przez żołnierkę i katoliczkę, co deklaruje Marianna Schreiber? Zapewne przekonamy się niebawem.

Schreiber ma wiadomość dla hejterów.
Schreiber ma wiadomość dla hejterów.© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także