NewsyMarianna Schreiber w gorsecie szokuje pod ambasadą. Internet nie ma krzty litości

Marianna Schreiber w gorsecie szokuje pod ambasadą. Internet nie ma krzty litości

Marianna Schreiber nadaje spod ambasady (Instagram, X)
Marianna Schreiber nadaje spod ambasady (Instagram, X)
Źródło zdjęć: © Instagram, X

14.05.2024 20:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marianna Schreiber nieźle rozkręciła się podczas wycieczki do Brukseli. Pozując w gorsecie pod ambasadą Polski zaczęła wymieniać, co nie podoba jej się w Unii Europejskiej. Internauci sprowadzili ją na ziemię.

Mało jest obecnie w polskim internecie osób, które budziłyby takie kontrowersje jak Marianna Schreiber. Modelka, żołnierka i była partnerka polityka Prawa i Sprawiedliwości nieraz "zabłysnęła" dyskusyjnymi wypowiedziami. Obecnie przebywa w Brukseli, co w swoim zwyczaju bardzo dokładnie relacjonuje obserwującym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marianna Schreiber w gorsecie pod ambasadą

Poglądy politycznie Schreiber wielokrotnie budziły wątpliwości wśród internautów. Z pewnością nie rozwieje ich filmik, który pojawił się na profilu influencerki na portalu X (dawniej Twitter). Widzimy ją paradującą w gorsecie pod ambasadą Polski w Brukseli. Modelka wykonuje groteskowe ruchy, odgarniając włosy i co chwilę odwracając się z wyuczonym uśmiechem do kamery. W końcu mówi:

20 lat Polski w Unii Europejskiej. A wy jak oceniacie te minione 20 lat? Jestem coraz bardziej krytyczna wobec Unii. Oczywiście, ma wiele pozytywów, choćby to, że Polska może się rozwijać. Ale niestety, Unia coraz bardziej odbiega od założeń jej założycieli.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na Schreiber

Nie minęło dużo czasu, aż pod postem pojawiła się cała masa nieprzychylnych komentarzy, wśród których ciężko szukać jakichkolwiek pozytywnych. Internauci zwyczajowo krytykują nie tylko modowe wybory Schreiber, ale także jej słowa.

"Kocham ten trolling", "Nie rozumiem, czemu się pani tak podkłada", "Jedno wdzianko zabrałaś na tyle dni, czy co?", "Bardziej już się nie dało rozebrać, katoliczko" - czytamy.

Na kolejne wypowiedzi Marianny najpewniej nie będziemy musieli długo czekać...

Marianna Schreiber pod ambasadą Polski w Brukseli (X)
Marianna Schreiber pod ambasadą Polski w Brukseli (X)© X
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także