NewsyMarianna Schreiber zapozowała w mundurze i już rozkręciła aferę. Fani reagują: "która jednostka na to pozwala?"

Marianna Schreiber zapozowała w mundurze i już rozkręciła aferę. Fani reagują: "która jednostka na to pozwala?"

Marianna Schreiber zapozowała w stroju żołnierskim
Marianna Schreiber zapozowała w stroju żołnierskim
Źródło zdjęć: © Instagram
14.04.2024 07:00

Marianna Schreiber od jakiegoś czasu chwali się swoim żołnierskim życiem. Wrzuciła nowe zdjęcie w mundurze, tym razem z gościnnym udziałem córki. Internauci wyłapali jednak pewien detal, który wzbudził kontrowersje.

Nie byłoby chyba miesiąca, w którym Marianna Schreiber nie zaskoczyłaby internautów czymś nowym. Niedawno okazało się, że kontrowersyjna influencerka wstąpiła do wojska i rozpoczęła swój intensywny trening. Wcześniej podjęła niemal trzydzieści prób wejścia w żołnierskie szeregi, bez skutku. Na to wychodzi, że w końcu będzie mogła zrealizować swoje marzenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marianna Schreiber pokazała się z córką

Chociaż Schreiber nie jest ostatnio tak aktywna na mediach społecznościowych jak bywało jeszcze kilka miesięcy temu, wciąż niezmiennie wrzuca zdjęcia i nagrania na swój profil instagramowy. Na ostatnim z nich po raz kolejny zaprezentowała swój mundur. Towarzyszyła jej również ukochana córka. To właśnie ona jest dla niej największą motywacją, aby po treningach wracać do domu.

Miłość, która zawsze na mnie czeka. Cudownie być mam - napisała modelka.

Fani Schreiber zwrócili uwagę na jej zęby

Internauci dopatrzyli się jednak pewnego nietypowego elementu na fotografii. Okazało się, że influencerka ma założone cyrkonie na zęby. Ten detal oburzył część fanów modelki, którzy w sekcji komentarzy zwrócili jej natychmiast uwagę. Brali w wątpliwość to, że regulamin wojska na to zezwala.

"Regulamin ogólny żołnierza nie pozwala na te cekiny w zębach, czy jak to tam się nazywa, która jednostka pozwala na takie rzeczy?", "Masz jakieś cyrkonie na zębach? To jest na stałe?" - czytamy.

Marianna nie odniosła się jednak do zarzutów, pozostawiając sprawę bez odpowiedzi.

Marianna Schreiber z córką (Instagram)
Marianna Schreiber z córką (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także