Ile osób sama może nazwać przyjaciółmi?
Ja mam dużo znajomych, ale przyjaciół mam kilku i bardzo sobie cenię te relacje. Życie jest tak intensywne, że aby mieć relacje ze wszystkimi i to takie bliskie, to trzeba mieć na nie czas. Więc to jest coś za coś. Może nie mam dwudziestu przyjaciół, ale za to mam paru najbliższych z czego bardzo się cieszę – wyznała aktorka w rozmowie z naszą reporterką.
Czy zdaniem Małgorzaty w show-biznesie prawdziwa przyjaźń jest możliwa?
Ja myślę, że tak. Ważne jest, jak ludzie się wspierają. Tylko, że ostatecznie ważny jest ten czas, który się spędza z kimś. Szczególnie jak ma się własną rodzinę, dzieci, które wychodzą na pierwszy plan. I też zmieniają się priorytety.
Cała rozmowa poniżej:
Posłuchajcie także rozmowy z Mają Ostaszewską i Magdaleną Cielecką na temat przyjaźni w show-biznesie: