NewsyMaja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

Maja Pilch ślub Krzysztof Rutkowski
Maja Pilch ślub Krzysztof Rutkowski
Zuza Maciejewska

09.01.2019 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w czerwcu 2018 roku. Para potwierdziła informację na Instagramie. Ukochana detektywa pokazała zdjęcia w sukni ślubnej, zdradziła również, że jest w drugiej ciąży.

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski są parą od kilku miesięcy. Jakiś czas temu sielankę w ich relacji zakłóciły opowieści Dominiki Zasiewskiej, która publicznie wyznała, że miała romans z detektywem, czego dowodem miały być liczne SMS-y i intymne zdjęcia, jakie otrzymywała od mężczyzny. Miłość Plich i Rutkowskiego okazała się jednak na tyle silna, że para zamiast zakończyć swoją relację postanowiła… wziąć ślub i powiększyć swoją rodzinę o kolejnego potomka.

O fakcie tym bez skrępowania Maja poinformowała w mediach społecznościowych. Kiedy jeden z obserwujących zdał ukochanej Rutkowskiego pytanie o to, kiedy wyjdzie za mąż, ta bez wahania odpowiedziała:

Już dawno po ślubie, a poród w czerwcu.

W kwietniu Maja pokazała na Instagramie zdjęcia w sukni ślubnej. Wówczas napisała o poszukiwaniach wymarzonej kreacji, ale na potrzeby programu TVN Style W czym do ślubu. Niewykluczone, że to właśnie w niej powiedziała "tak" Krzysztofowi Rutkowskiemu, co zresztą sugeruje treść jej wpisu:

Nie zdawałam sobie sprawy, iż przy wyborze sukni ślubnej będą towarzyszyć mi tak wielkie emocje. (…) Mój wybór, ale czy ostateczny? Tak, to w niej powiem tak – napisała Plich.

Wygląda więc na to, że Maja wybaczyła mężowi rzekomy skok w bok. Przypomnijmy, że Rutkowski od doniesień o romansie z seksowną Wodzianką odciął się niemal od razu. W jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że "to bzdura":

To bzdura. Nie mam romansu, a przygotowania do ślubu trwają zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Nie będę ukrywać, że to wywołało burzę w naszym domu. A może nawet sztorm.

To jednak nie zatrzymało Zasiewskiej, która w mediach opublikowała serię pikantnych wiadomości tekstowych. Najwidoczniej dla ukochanej Rutkowskiego nie mają one najmniejszego znaczenia.

  • Maja Plich, narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego - Dzień Matki 2017
  • Maja Plich została detektywem

Fot. ONS
  • Maja Plich w sukni ślubnej
  • Suknia ślubna Mai Plich, żony Krzysztofa Rutkowskiego
  • Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy
  • Krzysztof Rutkowski z ciężarną żoną
  • Krzysztof Rutkowski z żoną Mają i synem
  • Krzysztof Rutkowski ze swoją narzeczoną Maja Plich - Gala Gwiazd 2017
[1/8] Maja Plich, narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego - Dzień Matki 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także