Maciej Kurzajewski wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Plan Miszczaka ma uderzać w Hakiela

Maciej Kurzajewski wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?
Maciej Kurzajewski wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPiF

20.05.2024 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami" okazała się wielkim sukcesem. Kolejna odsłona tanecznego show ma stać na podobnym poziomie i stąd zainteresowanie największymi gwiazdami. W programie może pojawić się Maciej Kurzajewski, a to z pewnością krzyżuje plany Marcinowi Hakielowi.

Miniona edycja "Tańca z gwiazdami" cieszyła się dużym zainteresowaniem telewidzów. Nic dziwnego, w końcu po raz pierwszy od dawna stacja zadbała o gwiazdy z pierwszych stron gazet. Program wygrała Anita Sokołowska, a w wielkim finale wystąpiła również Maffashion i Roxie Węgiel. Od razu po zakończeniu ostatniej edycji Edward Miszczak poinformował, że w kolejnej ramówce nie może zabraknąć tanecznego show. Tym samym ruszyła już giełda nazwisk, a wśród nich coraz głośniej mówi się o Kurzajewskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Kurzajewski w "Tańcu z gwiazdami"? To byłby hit

Jak podaje Plotek, Polsat rozpoczął już poszukiwanie gwiazd do kolejnej edycji programu. Podobno zaproszenie otrzymał już Maciej Kurzajewski, który obecnie ma dużo więcej wolnego czasu. Przypomnijmy, że na początku tego roku cała ekipa "Pytania na śniadanie" pożegnała się z programem i tym samym dziennikarz wraz z partnerką, Kasią Cichopek stracili tam pracę. Dlatego wydaje się, że pozyskanie tak dużego nazwiska, jakim niewątpliwie jest Kurzajewski, byłoby dla produkcji "Tańca z gwiazdami" strzałem w dziesiątkę. Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł.

Marcin Hakiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" z partnerem byłej żony? Pojawiły się zgrzyty

W ostatniej edycji po raz pierwszy od 15 lat w "Tańcu z gwiazdami" wystąpił Marcin Hakiel. Polsat nawiązał z nim współpracę i wydawało się, że po reaktywacji kariery, tancerz na dłużej zagości w show. Wszystko może się jednak zmienić, gdy Maciej Kurzajewski przyjmie propozycję wystąpienia w tanecznym programie. Jak ustalił w rozmowie z informatorem Plotek, wspólne uczestnictwo obecnego i byłego partnera Kasi Cichopek nie wchodzi w grę, więc najpewniej Marcin Hakiel nie wystąpi w kolejnej edycji.

Udział Maćka wywoływałby na pewno wielkie emocje (...) O lepszą reklamę trudno, więc może liczyć na to, że jak się zgodzi na udział w programie, Marcin Hakiel nie znajdzie się w nowej edycji - podaje wspomniana osoba z otoczenia programu.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także