Szukaj

Cztery czarne sukienki na salonach, a każda w innym stylu. Eleganckie Marcelina Zawadzka, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Włodarczyk i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Gwiazdy w czarnych sukienkach

Gwiazdy w czarnych sukienkach

Gwiazdy w czarnych sukienkach na imprezach

Sezon imprezowy trwa w najlepsze. Gwiazdy dwoją się i troją, by na każdej wypaść jak najlepiej. Jakie kreacje wybierają? Ostatnio znowu stawiają na elegancką, ponadczasową czerń. Sukienkę w tym kolorze dobrze mieć w swojej szafie, bo rzeczywiście pasuje na każdą okazję. Warto ją dopasować do sylwetki i temperamentu.

Marcelina Zawadzka na galę charytatywną „Ty fundujesz dobro” wybrała czarną suknię midi duetu Paprocki & Brzozowski, do której dobrała szpilki Kazar. Kreacja podkreślała smukłą figurę modelki, a szczególnie jej wąską talię.

Na tej samej imprezie widzieliśmy też Agnieszkę Włodarczyk. Agnieszka jest fanką małych czarnych i tym razem też taką wybrała. Sukienka o kroju tuby była zebrana w pasie, a dodatkami do niej były beżowa torebka i botki z dłuższą cholewką.

Na czerń w fantazyjnym wydaniu na gali „Ty fundujesz dobro” zdecydowała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Suknię do połowy łydki z modnego weluru aktorka zestawiła z półprzezroczystą chustą we wzory.

Podobała się nam także dziewczęca kreacja Małgorzaty Foremniak. Aktorka na premierze filmu „Czerwony pająk” miała na sobie minisukienkę eksponującą nogi, a także – za sprawą wycięć w rękawach – ramiona.

Czyja czarna sukienka jest najbardziej w twoim stylu? Zagłosuj w naszej sondzie?

Zobacz: Gwiazdy na gali fundacji „Ty fundujesz dobro” [GALERIA]

Gwiazdy w czarnych sukienkach

Gwiazdy w czarnych sukienkach: Marcelina Zawadzka, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Małgorzata Foremniak

Czarne sukienki w stylu gwiazd:

Sukienka, H&M, 279 pln

Sukienka, H&M, 279 pln – kupisz tutaj

Sukienka, Yuliya Babich, 234 pln

Sukienka, Yuliya Babich, 234 pln – kupisz tutaj

Suknia z weluru, Dommody.pl, 540 pln

Suknia z weluru, Dommody.pl, 540 pln – kupisz tutaj

Tunika, H&M, 99,90 pln

Tunika, H&M, 99,90 pln – kupisz tutaj


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×