Szukaj

Piękna Alicja Bachleda-Curuś na prezentacji kolekcji W.KRUK sygnowanej jej nazwiskiem

Alicja Bachleda-Curuś biżuteria W.KRUK

Alicja Bachleda-Curuś biżuteria W.KRUK

Alicja Bachleda-Curuś zaprojektowała biżuterię dla W.KRUK

Dziś w warszawskim kinie Iluzjon miała miejsce prezentacja najnowszej kolekcji marki biżuteryjnej W.KRUK, która istnieje na rynku od 1840 roku. Twarzą firmy została Alicja Bachleda-Curuś, która idealnie oddaje klimat pięknej i delikatnej biżuterii.  Aktorka nie tylko jest ambasadorką kolekcji, ale brała również udział w projektowaniu linii nazwanej EOS. Jakiś czas temu pokazywaliśmy zdjęcie zapowiadające projekt: Zjawiskowa Alicja Bachleda-Curuś twarzą luksusowej marki. Ten sezon będzie należał do niej!

Gwiazdy, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, nie mogło zabraknąć na ważnym wydarzeniu. Bachleda-Curuś opowiedziała o pracach nad kolekcją i bardzo zmysłowej sesji zdjęciowej. Oprócz tego zachwyciła wszystkich swoją stylizacją.

Alicja po raz kolejny postawiła na kreację od Anny Krzyżanowskiej. Zielona, falbaniasta spódnica z tiulu i delikatna, aksamitna bluzka idealnie się uzupełniły. Do tej kombinacji gwiazda dobrała złote niewysokie szpilki. Całość uzupełniła biżuterią W.KRUK EOS i delikatnym, dziewczęcym makijażem.

Ciężko wyobrazić sobie lepszą ambasadorkę luksusowej biżuterii.

Stylizacja Alicji Bachledy-Curuś na prezentacji marki Kruk

Stylizacja Alicji Bachledy-Curuś na prezentacji marki W.Kruk Eos 2016


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×