NewsyLara Gessler o krok od wpadki w sukni z głębokim rozcięciem! Zrobiła mostek podczas bankietu!

Lara Gessler o krok od wpadki w sukni z głębokim rozcięciem! Zrobiła mostek podczas bankietu!

Lara Gessler
Lara Gessler
13.12.2023 12:12

Lara Gessler jest nie tylko córką znanej restauratorki, ale sama prowadzi swój biznes, napisała też kilka książek kucharskich. Od kilku lat uczestniczy w eventach show-biznesowych, a nawet kreuje modowe trendy.

Lara Gessler na urodzinach "Vogue'a"

O stylizacji Lary, którą założyła na tę imprezę, było bardzo głośno. Szeroko komentowano wybór części garderoby, najczęściej stwierdzając, że celebrytka zapomniała spodni.

Sporo osób chwaliło jednak odwagę Lary Gessler, która pojawiła się przecież na imprezie pisma, uczącego kobiety jak łamać modowe stereotypy. Gwiazda przyszła tam z mężem, Piotrem Szelągiem, który tamtego dnia postawił na bezpieczniejszą i mniej rzucającą się w oczy stylizację.

Tańce Lary Gessler

Na świąteczną imprezę kobieta postawiła na bardziej klasyczny look. Lara założyła długą suknię, ozdobioną cekinami, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Suknia miała jednak wysokie rozcięcie, a podczas tańców celebrytka zadbała o to, by zwrócono uwagę na jej długie i szczupłe nogi.

Lara Gessler pokazała, co potrafi na parkiecie, a towarzystwa dotrzymywał jej sam Robert Kupisz. Gwiazda w pewnym momencie zdecydowała się zrobić mostek! O mały włos, a pokazałaby jeszcze bieliznę! Trzeba jednak przyznać, że Lara potrafi się ruszać i tańczy, jakby jutra miało nie być!

W naszej galerii znajdziecie sporo zdjęć Lary z wczorajszego wieczora.

  • Lara Gessler
  • Lara Gessler
  • Lara Gessler
  • Lara Gessler
  • Lara Gessler
  • Lara Gessler
  • Lara Gessler
[1/7] Lara Gessler
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także