NewsyKrzysztof Gojdź otworzył klinikę w willi Paris Hilton! Wideo z pierwszego zabiegu trafiło do sieci. Miliarderka pozwoliła sobie na szczerą ocenę

Krzysztof Gojdź otworzył klinikę w willi Paris Hilton! Wideo z pierwszego zabiegu trafiło do sieci. Miliarderka pozwoliła sobie na szczerą ocenę

Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton
Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton

15.10.2022 07:40, aktual.: 15.10.2022 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Gojdź to lekarz medycyny estetycznej. Swego czasu było o nim tak głośno, że dostał angaż do Tańca z gwiazdami. Widzowie mogli go też oglądać w programie Niezwykłe przypadki medyczne na antenie TVN Style. Gdy doktor uświadomił sobie, że w Polsce osiągnął już wszystko, spakował walizki i przeniósł się do Miami na słonecznej Florydzie.

Najpierw uruchomił klinikę w miejscu zamieszkania, po czym rozszerzył biznes na Chicago. W wywiadzie z ubiegłego roku tak mówił o swoim imperium biznesowym:

W Stanach Zjednoczonych działam dopiero rok, a mimo to gwiazdy już pukają do moich drzwi. Pamiętajmy, że mamy też taki czas, gdy większość sław zaszyła się gdzieś w swoich domach. Niedawno zadzwonił do mnie menedżer jednej z największych hollywoodzkich gwiazd i zapytał, czy nie zrobiłbym jego klientce swego rodzaju "domowe spa medyczne" właśnie w jej ogromnej willi w Miami. Nie mogę zdradzić nazwiska, ale to była gwiazda największego już formatu – pochwalił się Plejadzie.

Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo

Doktor zamieścił zdjęcie u boku Paris Hilton (pierwszy slajd) i film (trzeci), na którym widać go, gdy akurat robi jej zabieg nawilżający i ujędrniający skórę twarzy. W opisie wyjaśnił, że otworzył własną klinikę w domu gwiazdy w Beverly Hills, dzięki czemu nie będzie ona musiała jeździć do innego miasta, by skorzystać z fachowych usług.

To żywa legenda! Paris Hilton – niezwykle czuła, niebywale otwarta, inteligentna, ciekawa drugiego człowieka i wrażliwa. Uwielbiam ją! Nowe prywatne centrum odnowy biologicznej autorstwa Revive clinic (klinika Gojdzia — przyp. red.) w Beverly Hills. Dziękuję za twoje zaufanie — napisał.

Spadkobierczyni hotelarskiej fortuny odpisała:

Krzysztof, kocham Cię! Jesteś najlepszy! Jestem bardzo szczęśliwa, że cię poznałam. Moja skóra jest promienna i wspaniała! Uwielbiam to!

Również polskie gwiazdy zareagowały na sukces swojego rodaka.

 • Graty! Idziesz jak burza!!! — skomentował Rafał Maślak.
 • Yassss — Kevin Ostaj, który pracuje dla Hilton jako fotograf.

Inne pozytywne reakcje dodali Eva MingeJakub Rzeźniczak Rafał Grabias.

Również i my gratulujemy Krzysztofowi sukcesu!

Znajomość Krzysztofa Gojdzia i Paris Hilton

Polak i amerykańska celebrytka znajdą się już od pewnego czasu. Jakiś czas temu doktor gościł w jej domu i zapozował do wspólnych zdjęć. Już wówczas spekulowano o tym, że Paris skorzysta z jego usług.

Naturalnie piękna, serdeczna, przyjacielska i otwarta. Dziękuję Paris Hilton za zaproszenie do swojego domu w Beverly Hills, za zaufanie i… do zobaczenia już wkrótce. To było mega przemiłe spotkanie. A Diamond Babe musimy poznać z moim Cosmo. Byłyby piękne szczeniaczki — pochwalił się.

Niebawem mają powstać kolejne kliniki Gojdzia na Manhattanie i w Beverly Hills. Trzymamy kciuki!

 • Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo
 • Paris Hilton
 • Paris Hilton – Grammy 2022
 • Krzysztof Gojdź - premiera filmu Niewidzialna wojna
 • Krzysztof Gojdź i Paris Hilton
 • Paris Hilton - Daily Front Row Fashion Awards 2022 | fot. ONS
 • Krzysztof Gojdź - premiera filmu „Nie czas umierać”
 • Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo
 • Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo
 • Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo
 • Krzysztof Gojdź i Paris Hilton
 • Krzysztof Gojdź i Paris Hilton
 • Krzysztof Gójdź. Pani Basia
[1/13] Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także