Meghan Markle wkurzyła królową Elżbietę II do tego stopnia, że ta postanowiła się jej pozbyć. Dostanie bilet w jedną stronę?
Meghan Markle, od momentu w którym poślubiła księcia Harry'ego, zdobyła serca nie tylko królewskich fanów, ale także Elżbiety II. Podobno szybko stała się jej ulubienicą, a sama monarchini często przymykała oko na niektóre jej wpadki i potknięcia związane z królewskim protokołem.
Czyżby to już przeszłość? Jak informuje The Globe królowa nie może znieść obecnej żony swojego wnuka. Publicznie okazuje jej sympatię tylko dlatego, że zdaje sobie sprawę z tego, że okazywanie niechęci, nie byłoby dobrze odebrane przez królewskich fanów:
Jedyną przyczyną, dla której królowa uśmiecha się i wydaje się być zadowolona w towarzystwie Meghan podczas publicznych uroczystości, jest ocalenie twarzy monarchii. Dla niej Meghan to totalna porażka - donosi informator tabloidu.
Królowa ma jednak plan jak pozbyć się księżnej z Wielkiej Brytanii, tak by ta dłużej jej nie denerwowała. Planuje wysłać Markle wraz z całą rodziną do Afryki, co sprawi, że nie będzie musiała oglądać jej regularnie:
Prywatnie jest nią zniesmaczona i jej nienawidzi. Dlatego wysyła Harry’ego, Meghan i ich syna do Afryki w przyszłym roku - dodaje informator.
Pałac oficjalnie informacji tych nie potwierdził i nie wydaje się by miał zrobić to w najbliższym czasie.