NewsyKatarzyna Zielińska pożegnała rudy i powitała ostrą zieleń. Co za metamorfoza!

Katarzyna Zielińska pożegnała rudy i powitała ostrą zieleń. Co za metamorfoza!

Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska
Źródło zdjęć: © KAPIF

27.01.2024 17:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Zielińska poddała się metamorfozie. Zmieniła kolor włosów z rudego na zieleń. Jak teraz wygląda? Mamy zdjęcie.

Katarzyna Zielińska jest aktorką, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Mogliśmy oglądać ją w "Klanie", "Barwach szczęścia", "Dniu świra", Listach do M.", "Przyjaciółkach", "Zawsze warto" i jeszcze wielu innych produkcjach. Jej wierni fani kojarzą ją za sprawą charakterystycznej fryzury – długich, gęstych i rudych włosów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę

Dotąd Katarzyna raczej stroniła od większych eksperymentów z wizerunkiem. Zrobiła wyjątek tuż przed wielkim finałem tegorocznej WOŚP. Pokazała się na InstaStories w nowym kolorze włosów, jakim jest intensywna i ostra zieleń.

W krótkim oświadczeniu wytłumaczyła, że na dwa dni zmieniła kolor włosów, żeby zwrócić uwagę fanów na dwie sprawy "organizacyjne". Po pierwsze – zaprosiła ich na wywiad, którego udzieliła programowi "Dzień Dobry TVN". Po drugie – zachęciła do uczestnictwa w licytacji na rzecz WOŚP. Jej zwycięzca ma szansę załapać się na sesję zdjęciową z udziałem Zielińskiej oraz duetu fotograficznego poza.kadrem.

Sesja odbędzie się w warszawskim studio, gdzie doświadczona wizażystka i stylistka fryzur zadba o Twoją oprawę wizualną. Dodatkowo, specjalistka ds. wizerunku, Iwona Ziemiańska, zadba o odpowiednią stylizację do zdjęć i udzieli indywidualnej porady – czytamy w opisie licytacji.

A jak podoba się wam tymczasowa przemiana aktorki?

Katarzyna Zielińska w zielonych włosach
Katarzyna Zielińska w zielonych włosach© InstaStories
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także