ExclusiveJulia Oleś wyeliminowała z diety szereg składników. Wszystko po to, by zachować zdrowie. Syn też stosuje się do jej wyśrubowanych zasad?

Julia Oleś wyeliminowała z diety szereg składników. Wszystko po to, by zachować zdrowie. Syn też stosuje się do jej wyśrubowanych zasad?

Julia Oleś
Julia Oleś

09.11.2022 16:00, aktual.: 09.11.2022 18:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Oleś zyskała sławę jako partnerka Kamila Durczoka. Ich związek nie przetrwał próby czasu i rozpadł się po dwóch latach. Dziś spełnia się jako blogerka. W życiu prywatnym jest mamą Maksymiliana – syna z poprzedniego małżeństwa. W opiece nad dzieckiem pomaga jej aktualny partner, bloger kulinarny Tomasz, znany pod pseudonimem Cookernity.

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Julią i zapytać ją o jej dietę.

Julia Oleś o swojej diecie

Nasza rozmówczyni przyznała, że jest peskatarianką. Ze względów zdrowotnych wyeliminowała z diety wszystkie produkty mięsne poza rybami i owocami morza. Ponadto – w odróżnieniu od wegan – je mleko, jogurty, sery i tym podobne produkty.

Jestem peskatarianką od 2-3 lat. Wcześniej byłam wegetarianką. A wegetarianką jestem już 12 lat. Peskatarianie to są ludzie, którzy nie jedzą mięsa poza rybami i owocami morza. W przeciwieństwie do wegan jemy mleko, jogurty, sery, masło itd. Musiałam zmienić swoją dietę, ponieważ moje zdrowie się bardzo posypało i okazało się, że odpowiedzialne jest mięso.

Czy jej syn także jest peskatarianem?

Tata mojego syna również jest wegetarianinem. Zarówno w jednym, jak i drugim domu ma kuchnię roślinną. Natomiast nie zmuszam go do niczego. Mój partner z kolei gotuje mięso. On ma wybór i może kosztować różnych rzeczy. Kiedy był mały to zastanawialiśmy się z jego tatą, w jakim kierunku to prowadzić i uznaliśmy, że nie powinniśmy narzucać mu niczego zwłaszcza, jeżeli ma iść do normalnej szkoły i przedszkola. Uznaliśmy, że tak będzie łatwiej i rzeczywiście to się sprawdza. On nie jest wielkim fanem mięsa i raczej taka kuchnia, jaką zna z domu, to jest to, co lubi najbardziej.

Co myślicie na temat peskatarianizmu i innych ekologicznych stylów życia?

  • Julia Oleś
  • Julia Oleś - finał Hell's Kitchen 7
  • Julia Oleś
  • Julia Oleś
  • Julia Oleś
  • Julia Oleś i jej nowy partner
  • Julia Oleś i jej nowy partner
  • Julia Oleś i jej nowy partner
  • Julia Oleś
  • Kamil Durczok i Julia Oleś
[1/10] Julia Oleś
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także