NewsyCo się stało z twarzą Joanny Racewicz? Na nowym zdjęciu jest bardzo zmieniona

Co się stało z twarzą Joanny Racewicz? Na nowym zdjęciu jest bardzo zmieniona

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Elwira Szczepańska

22.01.2021 21:20, aktual.: 23.01.2021 00:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Racewicz od lat jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. Jej profil na Instagramie obserwuje wielu fanów, a ona dla nich publikuje posty, w których zdradza, co u niej nowego. Nie unika trudnych tematów, jak wtedy, kiedy opowiedziała o stracie dziecka.

W swojej karierze pracowała w wielu redakcjach. W latach 1999-2006 pracowała w TVP. Następnie w latach 2007-2010 współpracowała z TVN, gdzie prowadziła cykl Dom otwarty w Dzień dobry TVN. Po tragicznej śmierci męża w katastrofie smoleńskiej zawiesiła karierę w mediach. W latach 2011-2016 ponownie prowadziła Panoramę w TVP2, ale w 2018 r. została zwolniona z Telewizji Publicznej i jesienią tego samego roku dołączyła do zespołu prowadzących kanału Polsat News.

Niezmiennie jednak jest kochana przez widzów i potrafi nieźle zaskoczyć swoich fanów. Właśnie pokazała się z odmienioną twarzą.

Co się stało z twarzą Joanny Racewicz?

Oprócz tego, że jest świetnym fachowcem, Joanna Racewicz jest też piękną kobietą. Od lat zachwyca swoją urodą. Niejednokrotnie też musiała odpierać ataki internautów, którzy zarzucali jej ingerencje chirurgiczne. Tym razem jednak zupełnie zaszalała.

Opublikowała zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej. Zmarszczki mimiczne, siwe włosy… Co się stało? To efekt aplikacji zmieniającej wygląd. Dziennikarka, zainspirowana mijającymi właśnie dniami, kiedy świętowały babcie, a potem dziadkowie, dała wyraz swojej fantazji. Reszty dopełnił post. Racewicz zdradziła, jaką pragnie być babcią:

A kiedy już zostanę babcią - będę tulić bez końca i rozpieszczać bez umiaru. Nie obiecuję lepić pierogów, ani dziergać szalików, ale zabiorę na narty, na łódkę, na konie, na koniec świata i największe lody pod słońcem. Jeśli los oraz #synlepszynizmarzenie obdarzą mnie wnuczkiem - obiecuję kochać do utraty tchu, ocierać wszystkie łezki i BYĆ. Nawet, gdy już mnie nie będzie. Wiecie, że nawet lubię te zmarszczki ... Nawet mi się podobają... Kto by pomyślał?

Joanna Racewicz tą publikacją wzruszyła swoich fanów. Piszą, że wygląda pięknie jako babcia, i że życzą jej, żeby marzenia, o których napisała, spełniły się.

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz postarzyła się w aplikacji
Joanna Racewicz postarzyła się w aplikacji
Joanna Racewicz z synem u fryzjera
Joanna Racewicz z synem u fryzjera
Joanna Racewicz na Zanzibarze
Joanna Racewicz na Zanzibarze
Joanna Racewicz o stracie dziecka
Joanna Racewicz o stracie dziecka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także