Joanna Racewicz ignoruje przepisy. Ma za nic zakazy i parkuje w niedozwolonym miejscu

Joanna Racewicz parkuje na zakazie
Joanna Racewicz parkuje na zakazie
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

20.05.2024 10:52, aktual.: 20.05.2024 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Racewicz nie zwraca uwagi na przepisy ruchu drogowego. Dziennikarka postanowiła zaparkować w niedozwolonym miejscu i udać się na wyprawę po mieście. Za nic miała znak informujący o końcu parkingu.

Joanna Racewicz przez lata była jedną z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w kraju. Pracowała dla TVP czy TVN-u. Teraz częściej współpracuje z radiem, a także wydaje książki. Bez wątpienia Racewicz jest mocno zapracowana i każda zaoszczędzona chwila jest na wagę złota. Być może dlatego ignoruje przepisy ruchu drogowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna Racewicz zaparkowała na zakazie. Postanowiła zrobić porządek w samochodzie

Podczas jednej z niedawnych wypraw do centrum, Joanna Racewicz zaparkowała w niedozwolonym miejscu, co uchwyciły kamery paparazzich. Dziennikarka jak gdyby nic wysiadła z auta, robiąc przy okazji porządek w samochodzie. Wyrzuciła mnóstwo najróżniejszych śmieci, a następnie ruszyła w miasto, zostawiając auto na zakazie, za widocznym znakiem "Koniec parkingu". Co ciekawe gwiazda wykupiła nawet bilecik parkingowy, jednak stojąc w nieprzeznaczonym do tego miejscu i tak Racewicz groził mandat.

Joanna Racewicz nie jest pierwsza. Gwiazdy często ignorują zakazy

Oczywiście Racewicz nie jest wyjątkiem w tym temacie. Celebryci na co dzień łamią zakazy, parkując dosłownie, gdzie popadnie. Nie tak dawno Justyna Steczkowska zaparkowała na środku ulicy, aby wejść do piekarni. Również Sebastian Fabijański pokazał już kilka razy, że nie interesują go zakazy, parkując swoim Porsche w niedozwolonych miejscach.

Joanna Racewicz zaparkowała w niedozwolonym miejscu
Joanna Racewicz zaparkowała w niedozwolonym miejscu© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także