NewsyJest komentarz w sprawie zwolnienia Filipa Chajzera

Jest komentarz w sprawie zwolnienia Filipa Chajzera

Filip Chajzer spełnił marzenie niewidomej dziewczynki
Filip Chajzer spełnił marzenie niewidomej dziewczynki
Natalia Brzostowska
09.05.2016 08:25, aktualizacja: 09.05.2016 10:44

Filip Chajzer co piątek prowadzi w IV Polskiego Radia audycję pt. Piątek, piąteczek, piątunio, która nadawana jest na antenie w godzinach 16-16:50. W miniony piątek jednak audycja się nie pojawiła, o czym sam dziennikarz poinformował swoich fanów na Facebooku. 

Kochani, to dla mnie bardzo średni piątek... Zgodnie z decyzją Pani dyrektor Programu 4 - dzisiaj moja audycja „Piątek, piąteczek, piątunio” nie odbędzie się - zapowiedział

Portal WirtualneMedia postanowił poprosić o komentarz dyrektor radiowej czwórki Hanną Dołęgowską, jednak ona nie chciała komentować tej sprawy mówiąc: 

To jest wewnętrzna sprawa radia. Umowa z panem Filipem nadal obowiązuje i mam nadzieję, że do usłyszenia z panem Filipem za tydzień

Na fanpage'u radia również pojawił się komentarz:

Mamy nadzieję, że z Filipem usłyszmy się za tydzień w Czwórce

A jak na tę sprawę zapatruje się sam dziennikarz? 

Od pewnego czasu klimat i atmosfera w Czwórce są inne. Nie wiem, na ile ten klimat ma na to wpływ, ale znaleziono takie powody formalne, dla których dzisiejsza audycja się nie odbyła. 

Już niedługo częstotliwość, na której nadawana jest IV Polskiego Radia zostanie zastąpiona kanałem Polskie Radio 24, a teraźniejszą radiową czwórkę będzie można słuchać w sieci. W rozmowie z WirtualnymiMediami, Filip Chajzer zdradził, że nie jest zainteresowany współpracą z rozgłośnią internetową.

Filip Chajzer bez pracy
Filip Chajzer bez pracy
Filip Chajzer zebrał z okazji Dnia Dziecka 123 tys złotych
Filip Chajzer zebrał z okazji Dnia Dziecka 123 tys złotych
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także