Gwiazdy na premierze spektaklu: Żmuda Trzebiatowska, Kurdej-Szatan, Barciś, Pawlicki

Gwiazdy na premierze Porwania

Gwiazdy na premierze Porwania

Marta Żmuda Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan, Artur Barciś, Antoni Pawlicki... Gwiazdy pojawiły się na premierze komedii Porwanie. Zdjęcia.

Mała Warszawa to ważne miejsce na kulturalnej mapie stolicy. Zostało otwarte w 2017 r. na terenie dawnego Centrum Artystycznego – Fabryka Trzciny. Znajdują się tam sale teatralne, koncertowe, przestrzeń wystawowa i konferencyjna, dwa bary, restauracja oraz duży bezpłatny parking dla gości.

Scena Teatralna Małej Warszawy to miejsce, które powstało z miłości do sztuki i działa po to, by szerzyć kulturę teatralną w stolicy.
Mieści się ona w zabytkowej auli.

Nie ma w Warszawie drugiego takiego miejsca, gdzie industrialna surowość wnętrz łączy się z ciepłem atmosfery tworzonej przez ludzi, którzy w niej przebywają. Gdzie historia spotyka się z teraźniejszością, tradycja z nowoczesnością, lokalność z wielkomiejskim duchem metropolii. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie w tak doskonałej symbiozie funkcjonują kultura i biznes, duch i materia, twórca i odbiorca, wydobywające kształt rzeczy światło i intymny półmrok, twórczy chaos i kojąca harmonia – można przeczytać na stronie internetowej miejsca.

15 października miała tam miejsce premiera komedii Porwanie. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze komedii Porwanie. Kto się pojawił?

Na scenie Spektaklove odbyła się premiera komedii kryminalnej Porwanie Frana Nortesa, w reżyserii Artura Barcisia, który wystąpił również w jednej z głównych ról. W obsadzie znaleźli się także: Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Grabowski, Damian Kulec i Antoni Pawlicki.

Artur Barciś wcielił się w postać skorumpowanego ministra, któremu pozbawiony jedynego źródła utrzymania podwładny, porywa syna, aby wymusić zmianę decyzji. Niestety, porywacz jest kompletnym amatorem i nie ma pojęcia, co zrobić, gdy sprawy nie idą po jego myśli. Na dodatek szwagier mu nie pomaga, a syn ministra jest w konflikcie z ojcem…

Na premierze pojawili się: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, Daniel Olbrychski, Krystyna Demska, Wojciech Wysocki, Michał Meyer, Rafał Szatan, Michał Lesień, Sasha Strunin, Piotr Bajtlik.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan - premiera sztuki Porwanie

Barbara Kurdej-Szatan - premiera sztuki Porwanie

Marta Żmuda Trzebiatowska - premiera sztuki Porwanie

Marta Żmuda Trzebiatowska - premiera sztuki Porwanie

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula - premiera sztuki Porwanie

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula - premiera sztuki Porwanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×