Celebryci na imprezie u Sylwii Peretti: Anna Głogowska, Sylwia Bomba, Sylwia Madeńska

Impreza u Sylwii Peretti

Impreza u Sylwii Peretti

Sylwia Madeńska, Sylwia Bomba, Anna Głogowska... Celebryci na premierze perfum Sylwii Peretti. Zdjęcia.

Wielu celebrytów pojawiło się na premierze perfum Sylwii Peretti, gwiazdy programu Królowe życia. Premiera odbyła się w modnej warszawskiej restauracji. Kto się pojawił?

Celebryci na premierze perfum Sylwii Peretti. Kto się pojawił?

Sylwia Peretti sławę zyskała dzięki udziałowi w show TTV Królowe życia. W programie chętnie prezentowała luksusy, w których żyła. Odkąd zaczęła się pojawiać w programie, jej konta w mediach społecznościowych śledzi mnóstwo osób. Celebrytka właśnie z nimi między innymi podzieliła się wiadomością, że została okradziona z luksusowej biżuterii. Za złapanie sprawcy przewidziała sporą nagrodę, o czym informowaliśmy tutaj.

Nie był to jednak jej pierwszy występ przed kamerami. Przed laty wystąpiła w Kuchennych rewolucjach, ale wówczas nie przyjęła do realizacji części rad Magdy Gessler.

Jakiś czas temu Sylwia poinformowała także o zakończeniu pracy dla TTV:

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kochani, postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w Królowych życia. Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe. […] Uczestnikom programu życzę wszystkiego co najlepsze oraz jak największej oglądalności

W jej życiu prywatnym także nastąpiły zmiany. Wzięła ślub z  Łukaszem Porzuczkiem. Zajęła się także swoimi biznesami.

Celebryci tłumnie pojawili się na imprezie zorganizowanej przez gwiazdę Królowych życia. Sylwia Peretti gościła u siebie znane osoby. Kto pozował fotoreporterom? Anna Głogowska, Sylwia Bomba, Sylwia Madeńska, Karlina Pilarczyk, Maciej Panek, Kinga Zawodnik, Magdalena Antosiewicz, Jacek Szawioła.

Zdjęcia w galerii.

Anna Głogowska pokazała nowego partnera

Pod koniec września reporterka Jastrząb Post rozmawiała z Anią Głogowską i dostała od niej potwierdzenie tego, że gwiazda znów jest szczęśliwie zakochana. Niestety, nie zdradziła wtedy żadnych szczegółów i nie pokazała partnera.

Ekstra. Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana. (…) Tak często się zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać. Ale nie da się ukryć – mówiła.

W Boże Narodzenie, w końcu pokazała swojego wybranka. Jest nim niejaki Fred Erik – artysta przedstawiający się jako muzyk.

 


Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti, Anna Głogowska - premiera perfum

Sylwia Peretti, Anna Głogowska - premiera perfum

Sylwia Peretti, Łukasz Porzuczek - premiera perfum

Sylwia Peretti, Łukasz Porzuczek - premiera perfum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×