Szukaj

Królowa Życia została okradziona! Zginęły jej cenne klejnoty. Opublikowała zdjęcie rabusiów

Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti, gwiazda programu Królowe Życia, została okradziona, o czym poinformowała na Instagramie. Za wskazanie złodzieja wyznaczyła wysoką nagrodę. Jaka kwota wchodzi w grę? 

Chociaż Sylwia Peretti jest jedną z gwiazd nowego sezonu programu Królowe Życia, nie jest to jej telewizyjny debiut. Dziesięć lat temu do swojej restauracji zaprosiła Magdę Gessler, która w lokalu przeprowadziła Kuchenne rewolucje. Chociaż nastąpiły spore zmiany, ostatecznie gwiazda TVN-u się pod nimi nie podpisała.

Sylwia Peretti okradziona. Co jej zginęło?

Peretti trzymała się z daleka od show-biznesu. Wszystko zmieniło się w tym roku, gdy dołączyła do ekipy show TTV, którego jedną z gwiazd jest Dagmara Kaźmierska. Sylwia w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że koleżanki z programu nie traktuje jako rywalki:

Ja nikogo nie traktuję jak rywalki. Poznałyśmy się wszystkie na sesji i na jednym z odcinków Królowych życia, który niedługo będzie emitowany. Wszystkie dziewczyny są świetne, natomiast z Dagmarą od razu miałam porozumienie wzrokiem. Tam nie trzeba było słów. To się stało i koniec. Jest świetną kobietą. Podobną do mnie. Albo ja do niej, bo jest troszkę starsza.

Odkąd celebrytka pojawiła się po raz pierwszy w programie, zdobyła mnóstwo fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Królowa Życia chętnie dzieli się z nimi kulisami codzienności, która nie zawsze bywa przyjemna. Sylwia Peretti została okradziona, o czym poinformowała na Instagramie.

Gwiazda dodała zdjęcie, na którym eksponuje skradzioną, luksusową biżuterię. Wśród niej nie brakuje pierścionków, czy zegarka. Dla osoby, która pomoże jej znaleźć złodzieja, przewidziała sporą nagrodę:

Wrzucam kilka ze skradzionych rzeczy. Jeśli ktoś zauważyłby je gdzieś na „aukcji” proszę o kontakt. Za wskazanie złodzieja nagroda 50 tys. zł.

Kilka godzin później Sylwia udostępniła zapis z kamer, którego fragmenty znajdziecie w naszej galerii.


Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti okradziona

Sylwia Peretti okradziona

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×