NewsyMilionerzy: Gra Kingi Rusin i Piotra Kraśki była ustawiona? Finał akcji z Bartoszem Węglarczykiem rozwiewa wątpliwości

Milionerzy: Gra Kingi Rusin i Piotra Kraśki była ustawiona? Finał akcji z Bartoszem Węglarczykiem rozwiewa wątpliwości

Ile Kinga Rusin i Piotr Kraśko wygrali w Milionerach?
Ile Kinga Rusin i Piotr Kraśko wygrali w Milionerach?
Elwira Szczepańska
16.04.2017 22:40, aktualizacja: 17.04.2017 00:02

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych. Show opierający się na pytaniach z szerokiego zakresu wiedzy gromadzi przed telewizorami rzeszę wiernych odbiorców. Najciekawsze i najchętniej oglądane są zwłaszcza odcinki specjalne, w których pojawiają się wyjątkowi goście.

W wielkanocnej edycji programu pierwszą parą, której przyszło zmierzyć się z pytaniami Huberta Urbańskiego byli Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Dziennikarze szli jak burza, dokładnie analizując pytania. Poradzili sobie z yeti, z kuchnią kaszubską, poradzili sobie także z przedostatnim pytaniem, demaskując ukrytą w nim podpowiedź:

Kto w piosence Przybory i Wasowskiego czynił gomorkę ze sodomką z żoną morskiego wilka?A. Babcia '69B. Kapturek '62C. Żona LotaD. Stary Człowiek i może

Poprawną odpowiedzią był oczywiście Kapturek'62. Po tym zwycięstwie już tylko jedno pytanie dzieliło zgraną parę od wielkiej wygranej.

Ile wygrali Rusin i Kraśko w Milionerach?

Dziennikarze jako jedni z nielicznych uczestników teleturnieju usłyszeli pytanie o milion. Po serii udanych podbojów wydawało się, że wygraną mają już w kieszeni, tymczasem przyszło im zadowolić się jedynie połową kwoty możliwej do zdobycia. Dlaczego?

Przeważył nieudany telefon do przyjaciela. Bartosz Węglarczyk, do którego będący w opałach zawodnicy zdecydowali się zadzwonić, nie zdążył udzielić im podpowiedzi, stwierdzając jedynie, że "to proste pytanie". 30 cennych sekund upłynęło i prowadzący rozłączył dziennikarza, nie pozostawiając Rusin i Kraśko innego wyboru, jak wycofać się z walki o milion.

Jesteście ciekawi jakie pytanie powaliło naszych bohaterów na kolana? Spieszymy z odpowiedzią:Ryś polski, łabędź rostowski, saksoński bocian i wywrotek smoleński to:A. Rasy gołębiB. Rasy kurC. ChrząszczeD. Akrobacje na deskorolce

Chodziło o opcję "A". Niestety, ale znany duet tego już nie wiedział.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach zadzwonili do Bartka Węglarczyka
Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach zadzwonili do Bartka Węglarczyka
Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach
Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach
  • Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN 25.03
  • Kinga Rusin wspomina udział w Tańcu z gwiazdami w TVN
  • Na jakie pytanie Kinga Rusin nie znała odpowiedzi w Milionerach?
  • Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach
  • Ile wygrali Kinga Rusin z Piotrem Kraśko? Wynik, Milionerzy
  • Kinga Rusin poprawia fryzurę Piotrowi Kraśko
  • Jak Kinga Rusin wypadła w Milionerach?
  • Milionerzy z Piotrem Kraśko - odcinek specjalny
[1/8] Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN 25.03
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także