NewsyIga Świątek podczas US Open zobaczyła na trybunach gwiazdę "Przyjaciół" i straciła koncentrację. To się mogło źle skończyć

Iga Świątek podczas US Open zobaczyła na trybunach gwiazdę "Przyjaciół" i straciła koncentrację. To się mogło źle skończyć

Iga Świątek
Iga Świątek
Elwira Szczepańska
11.09.2022 23:00

Iga Światek mimo młodego wieku tworzy historię nie tylko polskiego tenisa. Właśnie sprawiła swoim kibicom wielką radość, zdobywając kolejny puchar. Wczoraj zmierzyła się z Ons Jabuer w finale US Open, wygrywając z nią po zaciętym spotkaniu 6:2, 7:6(5).

Wiadomo, że zwycięstwo turnieju nie było dla Igi łatwe i wymagało ogromu pracy. Tuż po odebraniu pucharu przyznała, że było to nie lada wyzwanie.

Na pewno ten turniej był dla mnie wymagającym wyzwaniem. To jest Nowy Jork, w nim jest tak głośno, tak szalenie. Tyle pokus jest w tym mieście. Spotkałam tak wielu ludzi, którzy są dla mnie inspirujący. Poradziłam sobie z tym wszystkim mentalnie - mówiła Iga Świątek po wygranej.

Kiedy ochłonęła, podzieliła się z fanami wydarzeniem z kortów. Kto ja rozproszył?

Iga Świątek nie mogła się skupić na meczu przez gwiazdę Przyjaciół na trybunach

Ze względu na sezon klubowy Robert Lewandowski nie mógł osobiście kibicować Idze Świątek, ale robił to za pomocą social mediów. Jednak na trybunach znalazły się inne wielkie gwiazdy. Finał śledzili między innymi Linsday Vonn czy Seal, z którego poznania bardzo się cieszyła, jednak to ktoś inny rozproszył tenisistkę. Okazuje się, że Matthew Perry, znany z roli Chandlera Binga w serialu Przyjaciele, także pojawił się, żeby obejrzeć mecz.

Wygląda na to, że Iga Świątek dostrzegła na telebimie aktora, którego najwyraźniej jest fanką. Na Twitterze zdradziła, że nie mogła się skupić na grze. Post opatrzyła gifem z serialu z podekscytowanym Chandlerem.

Ja, kiedy bardzo chciałam się skupić, ale zobaczyłam Matthew Perry'ego na ekranie podczas wymiany. Czy może być coś jeszcze bardziej ekscytującego? - wyznała Iga Świątek.

Na szczęście nie przeszkodziło jej to w wygraniu finału US Open.

Iga Świątek wygrała Rolanda Garossa
Iga Świątek wygrała Rolanda Garossa
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Iga Świątek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także