ExclusiveTylko u nas! Filip Chajzer po raz pierwszy komentuje odejście z TVN: "Nie czuję straty, a wręcz ekscytację"

Tylko u nas! Filip Chajzer po raz pierwszy komentuje odejście z TVN: "Nie czuję straty, a wręcz ekscytację"

Filip Chajzer (fot. KAPIF)
Filip Chajzer (fot. KAPIF)
Elwira Szczepańska
31.08.2023 06:20, aktualizacja: 31.08.2023 07:22

W środę wieczorem Filip Chajzer nieoczekiwanie powiadomił swoich fanów, że odchodzi z TVN. Poinformował o wszystkim fanów w poście na Instagramie.

W życiu trzeba być szczerym. Ściema zawsze ma krótkie nogi. Dlatego należy się Wam pełna informacja. Dziś zostałem wezwany "na dywanik” w TVN. Powodem jest moja "działalność uliczna" – zaczął.

Chodzi konkretnie o zorganizowaną przez niego sondę dla Radia Zet:

Moja sonda z panią opiekującą się mężem chorym na stwardnienie rozsiane, którą mieliście przyjemność oglądać na moich prywatnych social mediach oraz planowana jedna w tygodniu audycja w Radiu ZET zostały uznane za działalność konkurencyjną i złamanie zapisów umowy. Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem. Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów rozwiązuje właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją.

Potem nieco powspominał, jak to się wszystko zaczęło. Dodał, że zmagał się z problemami psychicznymi oraz że to Zygmunt Chajzer i terapeuta pomogli mu w trudnych chwilach.

Nie mogę być czyimś zakładnikiem we własnym życiu ! – zakończył.

Całą sytuację skomentował dla Jastrząb Post.

Filip Chajzer komentuje rozwiązanie umowy z TVN

Karolinie Motylewskiej udało się nawiązać kontakt z Filipem Chajzerem natychmiast po tym, jak opublikował swój post. Zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań.

Czego najbardziej będzie mu brakować, jeśli chodzi o telewizje i czy gdyby pojawiła się ciekawa propozycja, chciałby z niej skorzystać?

Ciężko mówić w 2023 roku, w czasach TikToka o poczuciu straty związanej z telewizją. W dzisiejszych czasach dziennikarzem prowadzącym, operatorem, stand uperem, aktorem etc. jest każdy użytkownik smartphona... Ja osobiście nie czuję straty, a wręcz ekscytację, każda zmiana jest dobra.

Jaka była jego pierwsza myśl, gdy usłyszał te informacje od swojego pracodawcy i czy od razu czuł, że będzie chciał pożegnać się ze stacją?

Szczegółów rozmowy wolałbym nie komentować z szacunku dla mojego już byłego pracodawcy – kulturalnie odpowiedział Filip.

Co myśli o prowadzących, którzy zostali? Czy ma swoją ulubioną parę?

Ciężko mówić o ulubionej parze, kiedy wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN, to tak wspaniałe osobowości. Każdy z nich wnosi swój niepowtarzalny pierwiastek. Wyniki oglądalności mówią same za siebie.

Czego możemy mu życzyć?

Powodzenia w biznesie, nie zawsze SHOW – podsumował.

I co wy na to?

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer dostał wiadomość od byłego hejtera. Zareagował
Filip Chajzer dostał wiadomość od byłego hejtera. Zareagował
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także