NewsyFilip Chajzer BRONI Dagmary Kaźmierskiej jak lew. "Była prawdziwa, szczera". Odpowiedź nadeszła szybko

Filip Chajzer BRONI Dagmary Kaźmierskiej jak lew. "Była prawdziwa, szczera". Odpowiedź nadeszła szybko

Na jaw wyszły druzgocące fakty z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Chajzer staje w obronie "królowej życia"
Na jaw wyszły druzgocące fakty z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Chajzer staje w obronie "królowej życia"
Źródło zdjęć: © Instagram, kapif.pl | @queen_of_life_77
oprac. NJA

24.06.2024 21:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na przestrzeni ostatnich miesięcy serwis Goniec.pl ujawnił druzgocące fakty z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Teraz głos w tej sprawie zabrał Filip Chajzer. Prezenter w jednym z najnowszych wywiadów stanął w obronie "królowej życia".

Filip Chajzer to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Dziennikarz przez lata był związany z TVN, jednak w sierpniu ubiegłego roku pożegnał się ze stacją. We wpisie umieszczonym w mediach społecznościowych tłumaczył, dlaczego nie wyobraża sobie już dłużej wspólnej współpracy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W życiu trzeba być szczerym. Ściema zawsze ma krótkie nogi. Dlatego należy się wam pełna informacja. Dziś zostałem wezwany "na dywanik" w TVN. Powodem jest moja "działalność uliczna". Moja sonda z panią opiekującą się mężem chorym na stwardnienie rozsiane, którą mieliście przyjemność oglądać na moich prywatnych social mediach oraz planowana jedna w tygodniu audycja w Radiu ZET zostały uznane za działalność konkurencyjną i złamanie zapisów umowy - napisał Filip Chajzer na Instagramie.

Na jaw wyszły druzgocące fakty z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Chajzer staje w obronie "królowej życia"

Później 39-latek rozpoczął swoją przygodę z 14. edycją programu "Taniec z Gwiazdami". W show występował m.in. z Dagmarą Kaźmierską, która była w ostatnim czasie na języka wszystkich, w związku z publikacją serwisu Goniec.pl, który ujawnił druzgocące fakty z przeszłości "królowej życia".

W jednym z najnowszych wywiadów prezenter telewizyjny stanął w obronie 49-latki. 

Poznałem Dagmarę i uważam, na moje osobiste doświadczenie, że ta kobieta jest naprawdę... Dla mnie ona była w porządku po prostu. Była prawdziwa, była szczera. Ona nie ukrywała tego przez co przeszła, jaką miała przeszłość, gdzie spędzała kawałek swojego czasu i za co. Ja tutaj nie widziałem z jej strony próby zafałszowania tej historii - powiedział w rozmowie z portalem Przeambitni.

Następnie podkreślił, że "ktoś wysyłał SMSy, przez co Dagmara przechodziła dalej z odcinka na odcinek".

Umówmy się, że poziom taneczny na to by nie wskazywał. W związku z tym jakieś poparcie miała. Nie jakieś, tylko gigantyczne (...). Z jednej strony wszyscy mówili: "Wow, idź dalej", a z drugiej: "Ej, teraz to spadaj". Z drugiej strony to jest telewizja, taki jest rynek i ma do tego prawo - dodał.

Dagmara Kaźmierska zwróciła się do Filipa Chajzera. "Dziękuję"

Na reakcję Dagmary Kaźmierskiej nie trzeba było długo czekać. "Królowa życia" na swoim Instastory udostępniła wypowiedź Filipa Chajzera i napisała: "Filipku, dziękuję i spokoju życzę".

Filip Chajzer broni Kaźmierskiej (fot. KAPiF)
Filip Chajzer broni Kaźmierskiej (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także