Wiktoria Gąsiewska tylko u nas przerywa milczenie ws. rozstania z Adamem Zdrójkowskim! „Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to” [WIDEO]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska zabrała głos ws. rozstania z Adamem Zdrójkowskim. Jak wspomina ten czas? A jak wyglądają jej obecne relacje z byłym partnerem?

Wiktoria Gąsiewska Adam Zdrójkowski przez długi czas tworzyli medialną parę. Obydwoje poznali się na planie sitcomu Rodzina zastępcza, a następnie grali razem w Rodzince.pl. Niestety ich relacja nieoczekiwanie rozpadła się pod koniec ubiegłego roku. Aktorka została wtedy przyłapana przez paparazzich, gdy błogo spędzała czas z przystojnym tancerzem. Na wieść o tym, jej wieloletni partner potwierdził, że już nie jest z Wiktorią.

Rozstanie odbiło się w mediach szerokim echem. Początkowo Adam bardzo je przeżył. Jego koledzy i koleżanki z pracy przekonywali, że nawet unika posiłków. Na szczęście szybko się ogarnął, a również Wiktoria wyszła ze stanu smutku po rozpadzie związku. Reporterka Jastrząb Post zapytała dziewczynę o rozstanie, jak i o jej obecne relacje ze Zdrójkowskim.

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria przyznała, że czas po rozstaniu był dla niej szczególnie trudny, ale teraz jest już o lepiej, dzięki wsparciu ze strony rodziny i najbliższych.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy.

Aktorka wciąż ma kontakt ze swoim byłym partnerem, co jest związane z charakterem wykonywanego przez nich zawodu. Ostatnio grali razem w filmie Święta inaczej.

Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule „Święta inaczej”, więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Film wyjdzie w grudniu tego roku. Byliśmy razem na planie, jak widać stoimy i on jest żywy i ja jestem żywa więc wszystko jest ok. Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia z prywatnym i już. To jest tak trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć.

Gratulujemy dojrzałego podejścia.


Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski - Premiera marki Barona | fot. AKPA

Adam Zdrójkowski - Premiera marki Barona | fot. AKPA

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Komentarze

 • Gość EVva pisze:

  Modelka od 7 boleści .Obok fotodelingu to nawet nie stała.Ale ogólnie jest mądra i życzę,żeby w końcu kamera ja polubiła i żeby los się do niej uśmiechnął i wszystkiego co najlepsze.Buzka.Echhh wspaniy dzień.Na planie się widzimy niedługo .Pa

 • Mika pisze:

  Bardzo pozytywni młodzi ludzie. Pasowali do siebie szkoda ze im nie wyszło. Jednak dobrze że rozstali się tak kulturalnie. Trzymam za nich kciuki razem czy osobno są świetni.

 • Miss polonia pisze:

  a ja to już w ogóle…….. Ihaha. Ihaha. Ihaha

 • Wiktoria Nadr.ladna pisze:

  dzień dobry 🙂 podoba mi się ten filmik ,bo ja też tak jak Wiktoria budzę się przy mojej muzyce przy ulubionych kawałkach pozdrawiam 🙂 z tym że ja chyba jestem ładniejsza hihi spokojnego dnia

 • Dorota z aa pisze:

  Kobieto nie strasz dzieci moich znajomych od rana albo czekaj bo się pytają czy to ty jesteś tą baba Jaga z bajki i y w ogóle chcesz żebym ja się pokazała moje piękne ciało olbrzymi piersiami i stojącymi i ładna Buzka rezuserom ?? Co płaska? To ci powiedzą pani już dziekujemy

 • Ganett pisze:

  No i rozstali się po ludzku i tyle.. Ale mieli o wiele łatwiej bo nie byli po ślubie, młodzi, bez dzieci. Co innego jakby byli już rodzina to jest dopiero tragedia.

 • Alicja pisze:

  Mądra jest i bardzo ładna. Jak widać gwiazdy mogą mieć klasę. Gratuluję rozsądku.

 • Gość pisze:

  I brawo. Bez prania brudów. Można?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×