Weronika Książkiewicz przytyła na obozie Anny Lewandowskiej. I jeszcze się z tego cieszy! [WIDEO]

Weronika książkiewicz

Weronika książkiewicz

Weronika Książkiewicz o Camp by Ann

Weronika Książkiewicz wyjechała na obóz Anny Lewandowskiej by zadbać o formę. Gwiazda wróciła z obozu i pojawiła się na premierze Planety Singli 3, na której zachwyciła sylwetką. Skrywała jednak zaskakujący sekret. Jak wyjawiła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, zamiast schudnąć na obozie – przytyła dwa kilogramy. Jak do tego doszło?

Weronika Książkiewicz jest wspaniałą aktorką i mamą. Oprócz tego regularnie znajduje czas, aby ćwiczyć. 4 lutego pojawiła się na premierze kolejnej części Planety Singli i zachwyciła wszystkich swoim oszałamiającym wyglądem. Nic dziwnego – aktorka dopiero co wróciła z obozu, gdzie trenowała pod okiem Ani Lewandowskiej. Jak jej się podobało?

Było bardzo ciężko. Ale to jest tak, że jak człowiek da z siebie wszystko, to jest taka ogromna satysfakcja. I każdy wysiłek fizyczny jest takim strzałem adrenaliny, który mam nadzieję, że mi się tak utrzyma do następnego obozu.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Weronika wyznała, że na obozie… przytyła!

Po obozie mam 2 kilogramy więcej. Ja po sobie wiem – mogę to powiedzieć- dziewczyny nie ważmy się tyle, bo to może wykończyć osobę, która stara się zrzucić zbędne kilogramy i nawet Ania to powiedziała, że czasami trzeba odpuścić, przestać o tym myśleć i wtedy przychodzą te efekty.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Odmieniona nie do poznania Weronika Książkiewicz prosto z obozu Anny Lewandowskiej błyszczy na premierze „Planety singli 3”! Ale się wylaszczyła!

Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

Gwiazdy na finale WOŚP 2019: Przemek Kossakowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Maja Ostaszewska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Weronika Książkiewicz


Weronika Książkiewicz - Planeta Singli 3 premiera

Weronika Książkiewicz - Planeta Singli 3 premiera

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×