Viki Gabor o swoich piosenkach: „Są ciężkie”. Zdradziła, czyje covery najtrudniej byłoby jej zaśpiewać [WIDEO]

Viki Gabor

Viki Gabor to gwiazda młodego pokolenia, która wykonała już imponującą ilość piosenek. Gwiazda zdradziła, co śpiewa jej się ciężej? Covery czy własne utwory?

Viki Gabor to ostatnio z jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek. Bardzo szybko zyskała sławę. Ilość jej fanów stale wzrasta, a ona nie spoczywa na laurach. Nawet podczas trwającej kwarantanny nie ustawała w pracy nad swoją płytą. Doskonale radziła sobie z połączeniem nauki w domu i tworzeniem kolejnych przebojów.

Viki Gabor zdradziła prawdę o swoim repetruarze

Viki przy okazji swoich występów wykonuje nie tylko swoje piosenki. Miała również okazję śpiewania coverów wielkich gwiazd. Aktualnie brała udział w nagraniach do programu Jaka to melodia?, w którym zaproszone gwiazdy wykonują swoje przeboje, ale również piosenki innych wokalistów.

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać ją, w jakich sytuacjach na scenie czuje się lepiej. Czy dobrze wykonuje się jej covery, czy jest to, może dla niej trudne zadanie? Podkreślmy, że w każdym repertuarze wielokrotnie nas zachwycała.

Ja przeważnie oglądam je z babcią, którą serdecznie pozdrawiam. I to jest naprawdę bardzo fajny program, ponieważ biorą w nim udział artyści, którzy śpiewają swoje piosenki i covery. To jest naprawdę bardzo fajne. Ja właśnie teraz jestem na planie i jest sztosik. Bardzo fajna atmosfera i ekipa. Tutaj jest naprawdę świetna zabawa.

Co jest dla Viki cięższym zadaniem – śpiewanie coverów, czy własnych kompozycji? Czyje piosenki byłyby dla niej szczególnie trudne?

W moich piosenkach zawsze jest jakiś trud, ponieważ one są ciężkie. Ale jak się dobrze nauczę i skupię na swojej pracy, to przeważnie wychodzi dobrze. Covery czasem też są trudne, ale zależy od kogo są te covery. Np. Whitney Huston ma ciężki repertuar. Ale jakbym się nauczyła, to można się do tego przyzwyczaić. Nie ma strachu i wszystko się udaje.

Lubicie twórczość zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019?


Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na modną i wygodną stylizację

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na modną i wygodną stylizację

Viki Gabor pojawiła się na scenie programu Jaka to melodia?

Viki Gabor pojawiła się na scenie programu Jaka to melodia?

Viki Gabor ogłasza premierę nowej płyty

Viki Gabor ogłasza premierę nowej płyty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×