Czy Bartosz Kloch czuje się wykorzystany przez produkcję „Top Model”? Skomentował wszystko przed naszą kamerą [WIDEO]

Bartosz Kloch

Bartosz Kloch

Bartosz Kloch odpadł w 5. odcinku nowej edycji programu Top Model. Tuż po tym w sieci zaczęły pojawiać się głosy, że niepełnosprawny młody mężczyzna został jedynie wykorzystany do promocji show. Co sam zainteresowany myśli na ten temat? Mamy jego komentarz.

Top Model to program, który już od pierwszego odcinka gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Od lat cieszy się sporą oglądalnością, dlatego nie dziwi fakt, że fani doczekali się już dziesięciu edycji show. Cały czas nie brakuje też kolejnych chętnych, którzy chcą sprawdzić się w roli modela czy modelki.

Format stał się bowiem furtką do kariery dla wielu młodych osób. Jedną z tych, która idealnie wykorzystała swoje 5 minut w branży, jest Karolina Pisarek, chociaż nie wygrała programu, to odnalazła się w zawodzie i show-biznesie.

W tej edycji jedną z większych sensacji był Bartosz Kloch. Młody mężczyzna przeszedł przez catingi pomimo tego, że nie mógł pochwalić się idealnym ciałem. Aspirujący model porusza się bowiem przy pomocy protez nóg. Jednak jego uroda i charyzma podbiły zarówno serca widzów, jak i jury.

Bartosz Kloch opowiedział, czy czuje się wykorzystany przez produkcję Top Model

Bartek już pożegnał się udziałem w programie TVN. Decyzją jury odpadł w 5. odcinku. Niestety nie spotkało się to z dobrym odbiorem przez widzów. Wielu internatów zarzuciło produkcji, że niepełnosprawny uczestnik został wykorzystany do promocji formatu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post sam zainteresowany odniósł do słów fanów:

Słyszałem tego typu opinie. Ja absolutnie się z nimi nie zgadzam. Wydaje mi się, że jestem pierwszą osobą na 10 edycji, która wystąpiła w programie mając niestandardowe ciało. Czy to było wykorzystanie? Absolutnie nie. Jestem wdzięczy za to, że mogłem się tam pojawić.

Czy wersje, które są pokazane w telewizji, są mocno podkoloryzowane?

Faktycznie, my też jesteśmy ciekawi, jak to wyjdzie w montażu. Bo nie widzieliśmy tych materiałów wcześniej. Dopiero w momencie, kiedy wychodzi finalna wersja programu to widzimy te odcinki, jak to faktycznie jest pokazane. Ale myślę, że te wersje, które są pokazane, są bliskie rzeczywistemu stanu rzeczy.

Komu kibicuje Bartek?

Zobaczymy. Ja bardzo mocno kibicuje dziewczynom, dlatego, że dwie poprzednie edycje wygrali mężczyźni, byli finalistami. Mikołaj Śmieszek i Dawid Woskanian. Dawid też przełamywał bariery, bo on z zespołem Touretta pokazał, jak wiele może zdziałać. No więc zobaczymy. Sam jestem ciekaw, kto wygra. 24 listopada jest finał, który jest na żywo i pewnie też się na nim pojawię.

Jesteście fanami Top Model?


Bartosz Kloch - metamorfozy Top Model 10.

Bartosz Kloch - metamorfozy Top Model 10.

Bartosz Kloch – Top Model 10

Bartosz Kloch – Top Model 10

Bartosz Kloch w finale Top Model 10

Bartosz Kloch w finale Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×