Mocne komentarze fanów po eliminacji niepełnosprawnego Bartka z „Top Model”. Nie zostawili na jury suchej nitki: „Wykorzystali go tylko”

Top Model

Top Model

W środę wieczorem fani mogli obejrzeć kolejny odcinek programu Top Model. Decyzją jury show opuścił poruszający się przy pomocy protez nóg Bartek. Niestety nie spodobało się to widzom. Ruszyli z serią mocnych komentarzy.

Top Model to program, który od samego początku wzbudza spore zainteresowanie widzów. Już pierwsza edycja popularnego show przyciągnęła przed telewizory mnóstwo fanów, a z każdą kolejną emisją liczba ta stale rośnie. Wraz z jesienną ramówką wystartowała 10.  edycja modowego programu dla aspirujących modeli. Na castingi ponownie zgłosiło mnóstwo młodych osób, które chcą spróbować swoich sił w branży i marzą o tym, by zaistnieć na wybiegach i współpracować z najlepszymi.

W jubileuszowej edycji formatu nie brakuje emocji. Podczas etapu castingów euforię fanów wywołał moment, w którym Joanna Krupa postanowiła wręczyć złoty bilet ślicznej Weronice. Gdy wyłonione zostały osoby, które zamieszkały w domu modeli i modelek nie zabrakło jednak mocnych wrażeń. Widzowie byli mocno zdegustowani metamorfozami uczestników, sesją z alpakami, a także bardzo groźnym wypadkiem jednej z modelek.

Top Model 10. Fani oburzeni decyzją jury

Kolejny, czyli 5. odcinek programu również wywołał mnóstwo komentarzy. Modele wzięli udział w sesji zdjęciowej, w której wykorzystano żywe owady. Pełzały one po ciele bohaterów show. Uczestnicy musieli się wykazać wielką odwagą, ponieważ stworzenia nie wyglądały zbyt przyjemnie, a do tego mogły wywołać reakcje alergiczne.

Owady wykorzystane do sesji mogą powodować reakcje alergiczne. W zapowiedzi widać było Ptasznika – Brachypelmę, który jest stworzeniem jadowitym. Co prawda jego jad porównuje się do jadu pszczelego, jednak może być on śmiertelny dla osób uczulonych. Zastanawia mnie czy uczestnicy Top Model byli sprawdzani pod kątem możliwych alergii na tego typu zwierzę. Nie zapominajmy także o parzących włoskach pająka, które mogą powodować silne podrażnienia skóry. Jeszcze większe zagrożenie stanowią po przedostaniu się do układu oddechowego, przełyku, bądź oka. Branie tych owadów do ust czy nakładanie na twarz jest moim zdaniem zachowaniem skrajnie nieodpowiedzialnym – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post Karolina Jachorek, która na co dzień opiekuje się takimi stworzeniami.

W poprzednim odcinku program opuścił Kacper Orenkiewicz. Wczorajszego wieczoru również nie obyło się bez kolejnej eliminacji. Decyzją jury, po kilku wyczerpujących zadaniach odpadł Bartosz Kloch. Niestety młodego człowieka, który porusza się za pomocą protez nóg, nie zobaczymy już w programie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Decyzja o tym, aby niepełnosprawny uczestnik pożegnał się z Top Model, wywołała mnóstwo kontrowersji. Na Instagramie fani nie oszczędzili jury i ruszyli z mocnymi komentarzami.

 • Masakra!!! Szkoda.
 • Bartek tydzień temu powinien opuścić program, ale chcieliście pokazać jaka z was tolerancyjna telewizja.
 • Kompletnie zła decyzja.
 • Pogrzało Was ostro z tą decyzją.
 • Wykorzystali go tylko do podbicia oglądalności. Słabe to było.

Pojawiło się też kilka głosów internatów, którzy twierdzą, że Bartek jednak nie nadawał się do programu. Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Jury podjęło słuszną decyzję?


Bartosz Kloch - metamorfozy Top Model 10.

Bartosz Kloch - metamorfozy Top Model 10.

Bartosz Kloch w programie Top Model

Bartosz Kloch w programie Top Model

Bartosz Kloch w programie Top Model

Bartosz Kloch w programie Top Model

Komentarze

 • Gość pisze:

  Cały TVN kasa tylko a człowiek się nieliczny porażka co odcinek gorszy

 • Gość pisze:

  Podziwiam chłopaka,idzie za marzeniami…ale uważam ,że JEGO wizerunek zaostał wykorzystany w sposób nieetyczny…mechanizmy telebiznesu są niebagane…ale za tym wszystkich stoi człowiek,jego łzy i uczucia.Było mi zwyczajnie przykro i zastanawiam się czy to jest format o modzie i modelach czy może to ciąg dalszy lansu jury…Mam mieszane uczucia…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×