Przerażający wypadek w „Top Model”! Przerwano zdjęcia, ratownicy wkroczyli do akcji! Jest wideo

Nicole z Top Model miała wypadek

Nicole z Top Model miała wypadek

W czwartym odcinku Top Model doszło do wypadku. Jedna z uczestniczek doznała poważnej kontuzji. Nie obeszło się bez interwencji służb medycznych.

Dziesiąta edycja programu Top Model od początku budzi kontrowersje i dostarcza widzom wielu emocji. Najpierw zdziwienie na twarzach widzów wywołał udział żony ministra partii rządzącej – Marianny Schreiber, która ostatecznie odpadła z rywalizacji na etapie castingów. Później krytykę wywołało wykorzystanie alpak do sesji zdjęciowej. Teraz doszło do niefortunnego wypadku jednej z uczestniczek. Jak to się skończyło?

Wypadek Nicole na planie Top Model 10

W czasie nagrywania czwartego odcinka jubileuszowej edycji Top Model doszło do wypadku. Uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnym, niełatwym zadaniem. Był to pokaz, na którym musieli przejść po drewnianej i cienkiej równoważni. Niestety, podczas tej konkurencji zdarzył się nieprzyjemny incydent. Jedna z najmłodszych bohaterek show, Nicole Akonchong, podczas przejścia potknęła się i niefortunnie spadła z cienkiej belki Poczuła przy tym ogromny ból. Okazało się, że modelka skręciła kostkę.

Na szczęście jury i współzawodnicy szybko zareagowali i otoczyli Nicole pomocą. Niezbędna jednak była pomoc ratowników medycznych, którzy opatrzyli uczestniczkę.

Na szczęście kontuzja nie okazała się tak poważna, na jaką mogłaby wyglądać. Nicole po interwencji medyków, gdy emocje już opadły, wróciła na wybieg jak gdyby nigdy nic. To jest dopiero profesjonalizm!

Na profilu programu Top Model na Instagramie pojawił się krótki filmik z przygotowań do pokazu. Internauci nie szczędzili słów krytyki wobec pomysłu przejścia po równoważni. Wyrazili także słowa otuchy w kierunku Nicole:

  • I po co ta równoważnia tam była?
  • Bez sensu te pomysły, najlepiej wszystkim nogi połamcie na starcie :/ biedna dziewczyna
  • Jak zobaczyłam, jak Nicole wygięła się noga, to aż mnie zabolało

Kim jest Nicole Akonchong?

Nicole Akonchong to najmłodsza z uczestniczek programu. 19-latka jest tegoroczną maturzystką. Ma polsko-kameruńskie korzenie. Całe życie mieszka we Włoszech, ale często odwiedza Polskę. Modelingiem zajmuje się już od kilku lat. Jej pasją jest też lekkoatletyka. Podczas castingu do 10. edycji Top Model zachwyciła jury nie tylko swoją urodą, ale także osobowością i pracowitością.

Nicole chętnie korzysta z mediów społecznościowym, dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej na temat jej życia codziennego.

Jak potoczą się dalsze losy Nicole Akonchong i pozostałych uczestników? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach. Top Model można oglądać w każdą środę o 21:30 na antenie TVN.


Nicole z Top Model miała wypadek

Nicole z Top Model miała wypadek

Nicole z Top Model miała wypadek

Nicole z Top Model miała wypadek

Nicole Akonchong

Nicole Akonchong

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×