Anna Markowska z „Top Model” przeszła poważną operację. Teraz wraca do mediów z mocnym przesłaniem: „Nie zamierzam okłamywać ludzi” [WIDEO]

Anna Markowska z Top Model choroba

Anna Markowska po wyjściu ze szpitala pojawiła się na jednej z imprez. Gwiazda Top Model przyznała, że w pełni akceptuje swój wygląd nie tylko wtedy, gdy jest pomalowana i ubrana przez stylistów. Zobacz rozmowę wideo.

Anna Markowska dzięki udziałowi w programie Top Model, w którym dotarła aż do finału, zdobyła ogromną popularność, a jej kariera modelki nabrała tempa. Publiczność pokochała ją przede wszystkim za szczerość i optymistyczne podejście do życia. Dobrze zapowiadającą się przyszłość Anny na wybiegu przerwała choroba, zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy głowy. Nie załamało to jednak ulubienicy nastolatek, wręcz przeciwnie – zmotywowało do aktywnej walki o swoje zdrowie i powrót do normalności.

Ostatnio Anna musiała poddać się skomplikowanej operacji. Po wyjściu ze szpitala pojawiła się na imprezie organizowanej przez markę, z którą na co dzień współpracuje. Markowska w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że akceptuje siebie nie tylko wtedy, gdy jest pięknie pomalowana przez sztab wizażystów:

Tak, wszystko się udało, te problemy zdrowotne jednak miałam. Czasami wyglądamy dobrze, czasami źle, mamy do tego prawo. Ja jestem sobą, kiedy budzę się po zabiegu, jestem sobą, tak samo kiedy jestem pięknie pomalowana na wieczór. Dzisiaj też przyszła ta Ania, która jest sobą i nie zamierzam się gdzieś tam ukrywać w domu i okłamywać przede wszystkim ludzi, bo każdy ma jakaś historię i różne małe, większe przygody.

Ani za piękne słowa należą się brawa. Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakob Kosel już zna płeć dziecka prowadzącej “Top Model”! [WIDEO]

Zobacz: Dawid Woliński pokazał nowe studio “Top Model”! Jest naprawdę luksusowo!

Zobacz: Kto poprowadzi “Top Model” na czas ciąży Joanny Krupy? Już znamy plany producentów


Anna Markowska po zabiegu na salonach

Anna Markowska po zabiegu na salonach

Anna Markowska – finał Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Anna Markowska – finał Top Model 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×