Rozbita Paulla o fatalnej sytuacji syna w szkole: „Został opluty. Jest nazywany ciotą”. Doszło do skandalicznych scen! [WIDEO]

Paulla z synem

Paulla z synem

Paulla w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła przykre wydarzenia z życia swojego 13-letniego syna. Adaś jest szykanowany w szkole. Słowa wokalistki wstrząsają.

Paulla oprócz muzycznej kariery sprawdza się także doskonale jako mama. Ze związku z Adamem Konkolem ma syna Adasia. Chłopiec w tym roku skończy 13 lat. Okazuje się, że nastolatek ma już sprecyzowane plany dotyczące swojej przyszłości i realizuje je bardzo konsekwentnie. Oczywiście ma w tym pełne poparcie rodziców.

Adaś ma sprecyzowany cel od zawsze, chociaż nie jest to cel muzyczny. Ja uważam, że ma bardzo duży talent, co potwierdziło wielu moich znajomych perkusistów. On pewnego dnia po prostu usiadł za perkusją i zaczął grać. Nie wiedział nawet, że dołączył do niego perkusista i basista. Ale nie chce tego robić. Pomyślałam, że nie będę go do tego przymuszała – mówiła w ubiegłym roku naszej reporterce Paulla.

Prawdziwą pasją Adasia jest majsterkowanie:

On konsekwentnie chce być inżynierem wynalazcą i w tym kierunku działa, robi coś z niczego. To jest chłopak, który potrafi zrobić nawet łuki do strzelania z patyczków hotelowych do uszu i z torebek od herbaty. Konstruuje, zbiera kartony, niepotrzebne rzeczy. Jego ulubionym sklepem z zabawkami, to sklepy z materiałami budowlanymi, do majsterkowania. Jeżeli to mu da szczęście i w tym kierunku ma się rozwijać, to dlaczego nie.

Niestety po przeprowadzce wokalistki do Elbląga, pojawiły się bardzo przykre problemy w szkole. Co zdradziła Paulla w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Syn Paulli jest szykanowany w szkole. Co zdradziła wokalistka?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Paullę, jak jej się mieszka w Elblągu i jak w tym mieście zaadaptował się jej syn.

Elbląg jest bardzo ładnym miastem. Ludzie są bardzo mili. Uciążliwe jest tylko to, wiesz, że w Warszawie nie zwraca się uwagi na osoby, które pracują w mediach, poruszają się w mediach, jeśli mogę tak powiedzieć. W Elblągu już tak. I zauważyłam, że im częściej pojawiam się w mediach, tym bardziej zwracam tam na siebie uwagę, a ja nie do końca jestem osobą, która lubi tę uwagę zwracać. Ja jestem raczej cicha spokojna, najchętniej bym się schowała gdzieś tam, żeby mnie nikt nie widział, ale ja sobie z tym radzę, natomiast z moim synem jest troszeczkę gorzej.

Okazuje się, że mimo iż wizerunek syna gwiazdy jest chroniony, to nie omijają go przykrości.

Ja chronię wizerunek Adasia. Staram się tam nie pokazywać go gdzieś bardzo dużo. Sporadycznie, jak on mnie gdzieś tam prosi, na Facebooku, tak żeby mu było miło, albo jakieś zdjęcie mu się bardzo podoba, wtedy to robię, ale staram się jednak nie pokazywać jego wizerunku. No i widzisz, pomimo tego spotkała go taka przykrość w szkole. Okazało się, że Adaś, zaraz po tym, jak dzieci wróciły do szkoły po pandemii, okazuje się, że no ma problemy w szkole. Dzieci się z niego naśmiewają, dokuczają, ubliżają mu, biją…

Mimo starań Paulli Adaś jest szykanowany przez kolegów.

Staram się wychowywać Adasia na skromne dziecko, chciałabym, żeby taki był i taki jest. Myślę, jest skromny, jest skryty w ogóle. Jest bardzo cichy, spokojny, nigdy nie miałam z nim problemów wychowawczych. Myślę, że jest lubiany, co też potwierdzają nauczyciele. Ostatnio okazało się, że jest napiętnowany, dlatego, że nosi ubrania z sieciówek, na przykład, że kurtkę ma z Zary, a nie markową.

Wydarzenia w szkole przybrały drastyczny obrót, a syn Paulli skorzystał z pomocy psychologa.

Został opluty, przezywany bardzo brzydko przez dzieci ze szkoły. Ponieważ nosi długie włosy, jest nazywany pedałem, ciotą. No bardzo to przeżył. Jest poniedziałek, Adaś nie poszedł do szkoły, oceny są wystawione. Jest pod opieką psychologa. Dużo z nim rozmawiamy. On też sam powiedział, że potrzebuje takiego spokoju. I powiem szczerze, że dzisiaj nie poszedł, ze względu na to, że jak my jesteśmy w Warszawie, co mogłoby go tam spotkać, a nie chciałabym to zrzucać na barki niani, zresztą bardzo fajnej, która nam pomaga, jak jesteśmy w rozjazdach. I nie chciałabym, żeby Adaś szedł do szkoły z takim dyskomfortem, że jakby coś się stało, a boi się, że może coś się stać, że nas nie ma na miejscu w Warszawie.

Od kiedy są problemy?

Zaraz po Opolu, kiedy skończył się koncert dla Krawczyka. Zadzwoniła niania, która odebrała Adasia ze szkoły i powiedziała, że pękł, tego dnia pękł, okazało się, że ta sytuacja już trwa. Zaraz dwa tygodnie od powrotu, tak jak dzieci już chodzą, no i tego dnia spotkała Adasia taka największa przykrość, bo został opluty, dzieci na niego pluły. Okazało się, że tam wsypywały mu ziemię do kanapek i prosiły, żeby jadł i został zwyzywany właśnie. Jak przyjechaliśmy do domu, to zapytał mnie, co to znaczy prostytutka. Ja się zapytałam, dlaczego on mnie o to pyta, i powiedział, że bo dzieci w szkole nazywają ciebie prostytutką z telewizji.

Czy wiadomo, dlaczego dzieci tak nazywają Paullę?

Ja tak naprawdę nie mam pojęcia. Po rozmowach z dyrekcją odbyło się spotkanie z nauczycielami szkoły. No wiemy, że to są dzieci z takich dobrych domów, normalnych domów, a jednak okazuje się, że także dzieci z takich domów potrafią zachowywać się taki jakiś niestosowny i patologiczny sposób. I skąd to wynika? Wydaje mi się, że źródło jest, że rodzice muszą gdzieś ze sobą rozmawiać w domach. Dzieci to słyszą, nie są świadome tych słów i to wynoszą. Bo pomimo tego, że Adaś został przeproszony przez kolegów, to zostały mu potem, na drugi dzień, wysłane na Facebooka niemiłe informacje, groźby karalne, a jeden z kolegów nawet powiedział mojemu synowi, że nie przestanie mu robić tego, co robi dotąd, nawet, tu cytuję, mój syn miał się zabić. Tak to wygląda.

Paulla zamierza w najbliższym czasie za pomocą dyrekcji szkoły spotkać się z rodzicami dzieci i wyjaśnić całą tę przykrą sytuację dlatego, że jej syn w dalszym ciągu dostaje wiadomości na Facebooku. To czy wokalistka zmieni szkołę synowi, zależy od wielu czynników i tego, co wniknie z rozmowy.

Przyznajcie, że wstrząsające. Cała rozmowa poniżej.

Poniżej prezentujemy premierową piosenkę Paulli Ostatnia noc.


Paulla z synem

Paulla z synem

Paulla z synem

Paulla z synem

Paulla-2

Komentarze

 • Gośćgreat pisze:

  Podobnie miały moje dzieci przy zmianie szkoły .to była tragedia co przeszły.Dzieci w tym wieku są zazdrosne i żeby przykryć zazdrość atakują .Współczuję jedyna rada zmienić szkołę na prywatną.W liceum jest już lepiej.

 • Aga pisze:

  To już nie są żarty jak dzieci mu piszą takie rzeczy Chłopiec może się załamać teraz tyle się słyszy o sambójstwach dzieci 😥Jestem z Tobą Adaś nie daj się jesteś od nich lepszy 🤗

 • xxx pisze:

  Czyli do lat 90 chociaż jest XXI w . Dalej w szkole panuje patologia jak się jest dzieciakiem cichym spokojnym to ma się totalnie przechlapane . Czyli dalej jakiś procent nastolatków , dzieciaków musi miec oczy z tyłu głowy nie rozumiem tego

 • Gość pisze:

  Pani Paulla powinna to wyjaśnić w szkole, a nie przed kamerą. Przecież robi temu dziecku jeszcze większą krzywdę!

  • Gość pisze:

   Często się wyjaśnia w szkole rozne sytuacje a nauczyciele tak zamiatają wszystko pod dywan lub powtarzają słowa że wszystko jest dobrze

 • Gość pisze:

  przykre to co Pani mówi , żal mi Synka 🙁

  • Gość pisze:

   Popieram w 100 %. Jeżeli dyrektor ma w d..IE swoją pracę, czyli zapewnianie bezpieczeństwa uczniom, wtedy czym prędzej zabieramy dziecko z bajzlu. Przerobiłam sytuację z moją córką. W przemocowej szkole były kiepskie wyniki w nauce, udawane bóle brzucha, głowy, itp. U nas od zmiany szkoły minęły już 3 lata, teraz młoda będzie miała świadectwo z czerwonym paskiem i dwie szóstki.

 • Gość pisze:

  Kiedy rodzice zaczna dzieci wychowywac ?a nie chować.
  Straszne brak tolerancji ,zrozumienia u dzieci i ich normalnych rodziców.

  • Ewa pisze:

   Też tak określam tę patologię, kiedyś się mówiło….wychowywać dziecko a teraz CHOWA dziecko. Przed kulturą chyba i to głęboko niestety.

 • Gość pisze:

  Co za patologia, gdzie są rodzice?????

 • Gość pisze:

  Współczuję chłopakowi. Co za dno!!!
  3maj się mlody

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×