Szukaj

Roksana Węgiel nawet nie ukrywa swojej tęsknoty za dawnym życiem. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]

Roksana Węgiel opowiedziała o swojej największej, pozamuzycznej pasji. Młoda gwiazda przyznała, że miewa dni, kiedy brakuje jej czasu na spełnianie swoich marzeń z okresu, gdy jeszcze nie była wielką gwiazdą. Zobacz, co wyznała naszej reporterce.
Roksana Węgiel tęsknota

Roksana Węgiel tęsknota

Roksana Węgiel w niespełna rok osiągnęła to, o czym większość gwiazd może jedynie pomarzyć. Nastolatka ma rzeszę wiernych fanów, regularnie koncertuje, lansuje nowe przeboje i jest ozdobą wszystkich hitowych programów oraz festiwali muzycznych w kraju. Jej urodę i talent doceniła cała Europa, która przyznała jej pierwsze miejsce w Eurowizji Junior 2018 w Mińsku.

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się bez makijażu scenicznego! Fani z niedowierzaniem przecierają oczy! To inna osoba!

Okazuje się, że Roksana, jak każda nastolatka, ma swoje pasje, które niekoniecznie związane są tylko z muzyką. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że uwielbia podróże i sport. Warto tutaj wspomnieć, że zanim Węgiel stanęła na scenie w The Voice Kids i powaliła na kolana samą Edytę Górniak, regularnie uczestniczyła w zajęciach sportowych. Szczuplutka dziewczynka ma w sobie ogromne pokłady energii i imponującą siłę, a wszystko to dzięki judo, które swego czasu uprawiała codziennie.

Roksana nie ukrywa, że zdarza się jej tęsknić za sportem, choć przyznaje, że to muzyka jest dla niej priorytetem. Co więcej, gdyby nie udział w obozach, być może nigdy nie odkryłaby swojej pasji do śpiewania przed publicznością:

Bardzo lubię podróżować. Ostatnio bardzo dużo podróżuję i sprawia mi to ogromną przyjemność. Jeszcze wcześniej, przed „Voice’em” też zwiedziłam wiele krajów, z moim klubem sportowym judo, bo jeździliśmy na różne zawody i obozy. Zresztą, na jednym z nich dowiedziałam się, że mam talent do śpiewania. Poświęciłam się śpiewaniu czyli temu, co kocham najbardziej. Nie ukrywam, że czasem mam takie dni, że bym na chwilkę wróciła na matę. Ale jednak to nie jest to, co chciałabym robić, to z czym chciałabym związać swoją przyszłość – powiedziała wzruszona Roxie przed kamerą Jastrząb Post.

Czy Roksana Węgiel chodzi do szkoły?

Roksana przyznała, że ważna dla niej jest również edukacja. W rozmowie z naszą reporterką zaznaczyła, że nie może liczyć na żadną taryfę ulgową ze strony nauczycieli, choć ci idą jej na rękę w innych kwestiach:

Nauczyciele bardzo mocno mnie wspierają w tym, co się teraz dzieje. Jeśli chodzi o taryfę ulgową, to nie jest tak naprawdę taryfa ulgowa, tylko mam po prostu więcej czasu na to, żeby nadrobić zaległości, bo wiadomo, jest ich mnóstwo.

Rozmowę z Roxie nagrywaliśmy tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Wtedy zdradziła, że musiała zaliczyć cały materiał na tych samych zasadach, co jej rówieśnicy, którzy codziennie chodzą na zajęcia:

Nauczyciele to zrozumieli, dali mi więcej czasu. Ale tak jak mówię, wszystko, każdy materiał, musiałam zdać.

Po wakacjach Roksanę czekają kolejne sprawdziany. I to nie tylko szkolne. 24 listopada będzie główną gwiazdą Eurowizji Junior 2019, która odbędzie się w Gliwicach.

Zobacz: Stare nagranie z Roksaną Węgiel podbija sieć! Tak zaczynała swoją karierę zanim przyszła do “The Voice”! [WIDEO]

Zobacz: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Załamany nastolatek poinformował o powodach zakończenia związku! Do sieci trafiły screeny wiadomości!


Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel z odsłoniętym brzuchem w Dzień Dobry Wakacje

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel odważna sesja zdjęciowa w kostiumie kąpielowym - Instagram

Roksana Węgiel odważna sesja zdjęciowa w kostiumie kąpielowym - Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×