„Myśleli, że jest ze Staszkiem”, a właśnie wyrwał najlepszą laskę w mieście! Rafał z Top Model jest z byłą Wojewódzkiego [WIDEO]

Rafał Torkowski i Samuela Górska są parą. Finalista Top Model i była partnerka największych amantów show-biznesu tworzą duet, który ma szansę namieszać w mediach. O swoim związku opowiedzieli w rozmowie z naszą reporterką.

Samuela Górska nigdy nie narzekała na brak zainteresowania wśród mężczyzn. Jej urodę docenili najbardziej wytrawni koneserzy kobiecego piękna. Rozkochała w sobie Kubę Wojewódzkiego i Antka Królikowskiego. Ostatecznie jednak jej serce skradł ktoś inny – przystojny finalista Top Model.

Samuela Górska i Rafał Torkowski są parą

Samuela na czerwonym dywanie pojawiła się razem ze swoim nowym partnerem. Para zapozowała do zdjęć za kulisami pokazu bikini Susan Swimwear. W rozmowie z naszą reporterką zakochani potwierdzili swój związek. Tym samym możemy oficjalnie ogłosić, że Rafał Torkowski i Samuela Górska są parą. To oznacza, że – o czym wspomniała modelka – jej chłopak nie jest gejem, jak spekulowali internauci.

Mam nadzieję, że w końcu skończą się plotki i spekulacje, że to jest tylko ustawka, romans dla jakiegoś fame’u i pokazówek. Jesteśmy razem naprawdę. Nic nie graliśmy, nic nie udawaliśmy, a wszyscy robili z tego jedną wielką szopkę. Wszyscy myślą nadal, że Rafał jest ze Staszkiem. Mieszkamy razem, co prawda na garnuszku mojej mamy, ale jeszcze kilka zleceń i wyniesiemy się na swoje. Także dajcie nam zarobić. Zostajemy w Warszawie.

Samuela Górska i Rafał Torkowski są parą

Samuela Górska i Rafał Torkowski są parą

Rafał zdaje sobie sprawę, że mieć taką dziewczynę u swojego boku, to prawdzie szczęście. Czy para myśli już o zaręczynach?

Nie ukrywam, że to, co nas łączy jest prawdziwe, szczerze i gorące. Aż tak daleko w przyszłość jeszcze nie uderzałem, ale nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej partnerki u boku.

Trzymamy kciuki za ich związek.

Kim jest Samuela Górska?

Samuela Górska ma 26 lat. Zyskała popularność biorąc udział w 4. edycji Top Model. Obecnie zajmuje się charakteryzacją, a swoje dzieła publikuje na Instagramie pod pseudonimem @sam_cosplay.


Rafał Edward

Rafał Edward

Antoni Królikowski i Samuela Górska

Fotografia: AKPA

Kuba Wojewódzki i Samuela Górska na randce w Dzień Kobiet

Kuba Wojewódzki i Samuela Górska na randce w Dzień Kobiet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×