Qczaj bez ogródek o Michale Wiśniewskim. Ujawnił więcej, niż wiedzieliśmy dotychczas: „To świadczy o braku klasy” [WIDEO]

Qczaj i Paulina Biernat o rozwodzie Wiśniewskich

Qczaj i Paulina Biernat o rozwodzie Wiśniewskich

Daniel Qczaj o rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Qczaj i Paulina Biernat skomentowali rozwód Wiśniewskich. Para z Tańca z gwiazdami opowiedziała, jak wspiera Dominikę i co sądzi o zachowaniu Michała. Zobacz rozmowę wideo.

Żona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner, przechodzi w swoim życiu niezwykle ciężkie chwile. Zaraz po tym jak odpadła z Tańca z Gwiazdami, spadł na nią kolejny cios – niespodziewany rozwód po siedmiu latach małżeństwa. W ciężkich chwilach Dominikę wspierają przyjaciele, m.in Daniel Qczaj, który w 100% jest po stronie swojej koleżanki z tanecznego show.

Trener personalny w rozmowie z naszą reporterką opowiedział, jak wspiera Dominikę w trudnych chwilach:

Ja będę stał murem za nią. Nie tylko jako za tym, że to jest Dominika, ale za każdą kobietą, która ma złamane serce i coś takiego dzieje się w jej życiu. Żeby dać jej wsparcie. Potrzeba jej takiej chwili, żeby mogła sobie sobie odpocząć i myślę, że jak będzie gotowa to sama o tym opowie. Dla mnie niesamowite jest to, że poznaliśmy się kilka miesięcy temu i od pierwszego momentu bardzo się polubiliśmy. Nie ukrywajmy, tak też jest w normalnych światach, że jedni ludzie lubią się bardziej, inni mniej. I cały czas, mimo że Dominiki nie ma w programie, my ten kontakt utrzymujemy i chcemy utrzymywać.

Sporo serdecznych słów o Tajner-Wiśniewskiej powiedziała również Paulina:

To jest super fajna, ciepła kobieta, której my z Danielem życzymy jak najlepiej.

Najciekawsze Qczaj zostawił na koniec – wyjawił, że gdy Dominika żegnała się z Tańcem z gwiazdami, nie dostała wsparcia od Michała. Daniel bez ogródek negatywnie ocenił zachowanie Wiśniewskiego:

Michał jej nie dał wsparcia. Natomiast mi się nie podoba to, co teraz widzę. Powiem szczerze dla mnie facet, który zaczyna żartować z tego wszystkiego, w momencie, kiedy kobieta naprawdę oddała mu kawał swojego życia i serca, i wspierała go, bo wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji znalazł się Michał i ona go bardzo wspierała. I wystarczy tam tylko jedna rzecz – żeby nie dokładać jej jeszcze takiej przykrości i zmartwień, ja chociażby to, że w jakimś programie zaczął się z niej naśmiewać. To świadczy o braku klasy i ja zawsze to powtarzam, że w żadnym facecie mi się to nie będzie podobać i nie będę tego pochwalał, jeżeli ludzie nie potrafią rozstać się z klasą.

Zgadzacie się z nim?

Tabloid apeluje do Michała Wiśniewskiego! Jego nowa partnera jest ostra jak brzytwa! To większa skandalistka niż siostry Godlewskie razem wzięte!

Michał Wiśniewski unika Apoloniusza Tajnera! Ojciec Dominiki wpadł w szał i chce rozszarpać na kawałki swojego zięcia!

Mama Michała Wiśniewskiego nie chce dopuścić do rozwodu syna z Dominiką Tajner! Od tego co zrobiła włosy dęba stają!


Qczaj na winie z Dominiką Tajner-Wiśniewską

Qczaj na winie z Dominiką Tajner-Wiśniewską

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji

Justyna Żyła, Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj na kolacji

Justyna Żyła, Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj na kolacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×