Szukaj

Małgorzata Socha oficjalnie o poprawianiu urody i medycynie estetycznej. Co robi, że jest taka piękna? [WIDEO]

Małgorzata Socha poprawia urodę? Gwiazda zdradziła, czy stosuje botoks. W rozmowie z naszą reporterką zdobyła się na osobiste wyznanie.
Małgorzata Socha i medycyna estetyczna

Małgorzata Socha i medycyna estetyczna

Małgorzata Socha w kwietniu skończy 40 lat. Mimo upływającego czasu, gwiazda wciąż może pochwalić się świetną sylwetką i cerą pozbawioną zmarszczek. Po trzech ciążach udało się jej wrócić do rozmiaru 36. Ostre treningi z Anną Lewandowską, odpowiednia dieta i stosowanie wysokiej jakości kosmetyków sprawiły, że aktorka znów błyszczy jak za czasów serialu Brzydula.

Swego czasu media próbowały wmówić aktorce korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Sugerowano, że Małgorzata regularnie poprawia swoją urodę pod okiem profesjonalisty. Dowodem miały być zdjęcia, jakie zrobiono jej podczas jednej z imprez. Jak później się okazało – za niecodziennym wyglądem jej twarzy stał nieudany makijaż wykonany przez debiutującą mejkapistkę.

Małgorzata Socha i medycyna estetyczna. Czy poprawia urodę?

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zapewniła, że jak dotąd ani razu nie skorzystała z zabiegów mających na celu zatrzymanie procesu starzenia:

Stosunku jeszcze żadnego nie mam, bo nie miałam do czynienia z medycyną estetyczną, ale wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi. I jest teraz tyle alternatyw na takie bardzo ingerujące zabiegi. Są różne zabiegi kosmetyczne, zabiegi wspomagane przez różne maszyny. To jest bardzo fajne, naturalne.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Dla Sochy najważniejsza jest naturalność. Zwłaszcza, że tego wymaga od niej praca.

To jest fajne, że stawia się bardziej na naturalność i to się ceni. W moim zawodzie jest to bardzo istotne, żeby pozostać sobą.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha – Viva! Najpiękniejsi 2014

Małgorzata Socha – Viva! Najpiękniejsi 2014

Małgorzata Socha pojawiła się na warsztatach w makijażu

Małgorzata Socha pojawiła się na warsztatach w makijażu

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×