ExclusiveMałgorzata Socha ma prosty sposób na smukłą sylwetkę. Wystarczyło, że zmieniła dietę i poznała Annę Lewandowską! [WIDEO]

Małgorzata Socha ma prosty sposób na smukłą sylwetkę. Wystarczyło, że zmieniła dietę i poznała Annę Lewandowską! [WIDEO]

Małgorzata Socha i Anna Lewandowska
Małgorzata Socha i Anna Lewandowska

27.03.2019 12:00, aktual.: 27.03.2019 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha o treningach z Anną Lewandowską i swojej diecie. Jak aktorka dba o smukłą sylwetkę? Co zmieniła w swoich nawykach po trzecim porodzie? Zobacz rozmowę wideo.

Małgorzata Socha w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Aktorka po porodzie znacznie schudła, w czym pomogła jej Anna Lewandowska. Wyjazd na obóz treningowy żony Roberta okazał się genialną decyzją, która zmieniła nie tylko obecny wygląd Sochy, ale też jej nastawienie do dbania o swoje ciało.

W rozmowie z naszą reporterką Socha otwarcie przyznała, że choć zdarza się jej nie ćwiczyć, to mimo wszystko stara się wypełniać regularnie swój plan treningowy:

Gdzieś na pewno taką dużą motywacją był dla mnie wyjazd z Anią Lewandowską. Teraz staram się biegać, ćwiczyć tak jak mogę i kiedy mogę. Gorzej, lepiej, czasami się udaje, czasami nie.

Czy Małgorzata stosuje jakąś dietę?

Staram się dużo mniej jeść. I jeżeli chodzi o słodycze też sobie odmawiam. Kocham słodkie, ale w niedzielę, przyznam szczerze, tam gdzie mieszkam, często chodzę na małe ciasteczko, na które sobie pozwalam, ale myślę sobie, że jest niedziela i każdy może mieć czasem odpust.

Cała rozmowa poniżej.

  • Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19
  • Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19
  • Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19
  • Małgorzata Socha – Polsat, wiosenna ramówka 2019
  • Małgorzata Socha na spacerze z synem
  • Małgorzata Socha w stylowych dresach biega po lesie
  • Małgorzata Socha w łazience
  • Małgorzata Socha twierdzi, że przytyła po trzecim porodzie
[1/8] Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła SS19
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także