Małgorzata Rozenek oszołomi kreacją na wielkiej aukcji charytatywnej: „Poszło na nią 50 m materiału”! Ujawnia, wśród jakich tuzów biznesu będzie brylować

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek o kreacji, jaką włoży na wielką aukcję charytatywną u Omeny Mensah i Rafała Brzoski. To będzie coś zjawiskowego! Gwiazda wraz z mężem będą brylować wśród elity polskiego biznesu.

Małgorzata Rozenek od początku kariery słynie ze świetnego wyczucia stylu. Jej kreacje pochodzą z kolekcji najbardziej rozchwytywanych projektantów, a dodatki są obiektem westchnień milionów kobiet. Prezenterka w swojej garderobie ma imponujący zbiór torebek od Fendi, Louis Vuitton czy Moschino. Wszystkie modele warte są po kilka tysięcy złotych. Na droższe Małgorzata nie może sobie pozwolić ze względu na brak wystarczającego budżetu, o czym opowiedziała przed naszą kamerą (zobacz tutaj).

Ile czasu zajmuje Rozenek przygotowanie się do wyjścia na event? Jak długo zajmuje jej zrobienie makijażu, fryzury, dobranie dodatków do kreacji? Gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post o swoim rytuale i zdradziła, jaką kreację włoży na ekskluzywną aukcję charytatywną, którą już w ten weekend zorganizuje Omenaa Mensah w pałacu w Wilanowie, a który będzie wypełniony po brzegi elitą polskiego biznesu.

Małgorzata Rozenek o kreacji na aukcję charytatywną u Omeny Mensah

Gwiazda TVN bardzo dba o komfort osób, które dbają o jej wizerunek przed wielkim wyjściem. Stara się zorganizować pracę całej ekipy tak, by nie trwała połowy dnia:

Około dwóch godzin. Ja nie będę ściemniać, że tak wyglądam jak się budzę. Szanuję ludzi do których przychodzę, czy z którymi współpracuję, więc staram się zawsze przygotować tak, żeby oni odczuli, że jest to dla mnie wyjątkowa sytuacja.

W sobotę Małgorzata Rozenek pojawi się na wyjątkowym wydarzeniu, na które włoży zapierającą dech w piersiach suknię. O szczegółach kreacji i samej imprezy przygotowanej przez jej przyjaciółkę Omenę Mensah opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Na ten wyjątkowy wieczór przygotowujemy się dużo dłużej. To ogromne wydarzenie, wielka aukcja charytatywna oragnizowana przez Omenę i Rafała [mąż Mensah – red.]. Aukcja, na której można wylicytować niesamowite dzieła sztuki, a wszystko w szczytnym celu pomocy i realizacji celów statutowych Omenaa Foundation. Piękna rzecz. Wiem, że będzie naprawdę niezwykle i też moja kreacja będzie niezwykła, bo chciałabym nią podkreślić rangę wydarzenia. Powiem tylko, że poszło na nią prawie 50 metrów materiału.

Czy ona i Radosław wezmą udział w licytacjach, z których cały zysk zostanie przekazany na pomoc Ukrainie i działalność fundacji Omeny? Swoją odpowiedzią Rozenek ujawniła, że razem z Radziem będą brylować wśród elity polskiego biznesu:

Myślimy o tym, ale ponieważ w tym miejscu będą najwięksi polscy biznesmeni, bardzo duże pieniądze, trzy czwarte polskiego PKB, więc nie sądzę, abyśmy mieli jakąkolwiek szansę coś wylicytować.

Jesteśmy niesamowicie ciekawi kreacji Małgorzaty.


Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na imprezie z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na imprezie z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah - Dzień Niepodległości USA

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah - Dzień Niepodległości USA

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah w Cannes

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah w Cannes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×