Madzia Wójcik o wieczorze panieńskim Maffashion. Zdradziła nam szczegóły imprezy. „Przyjaźń cały czas jest aktualna”

Madzia Wójcik, Maffashion

Madzia Wójcik, Maffashion

Madzia Wójcik o przyjaźni z Maffashion. Zdradziła, że chętnie zorganizuje jej wieczór panieński. Ma już nawet konkretny plan, który nam zdradziła. Co na to blogerka?

Madzia Wójcik wtargnęła do show-biznesu w 2019 roku, wygrywając reaktywowany po latach program Big Brother. Trącące myszką show nie powtórzyło oglądalnością sukcesu sprzed 20 lat, ale mimo to wykreowało zwyciężczynię na bohaterkę stołecznych salonów i social mediów.

Jeszcze zanim Madzia stała się rozpoznawalna, regularnie brylowała wśród znanych osób. Doskonale pamiętamy, jak z grupą fanów wyczekiwała na zdjęcie z Dawidem Kwiatkowskim po gali MTV EMA 2017 w Londynie. Dziś przyjaźni się ze swoim idolem, ale nie jest to jedyna znana osoba, z którą ma tak bliski kontakt. Wójcik w stolicy Anglii podczas europejskiego rozdania muzycznych nagród poznała się z Mateuszem Magą i Julią Wieniawą, której wtargnęła do hotelowego pokoju. Miała też okazję uścisnąć dłoń Maffashion.

Madzia Wójcik o ślubie i wieczorze panieńskim Maffashion

Relacja Madzi z najpopularniejszą blogerką w Polsce z czasem wkroczyła na wyższy poziom. Dziś celebrytka uważa, że są przyjaciółkami, czym pochwaliła się reporterce Jastrząb Post. Zdradziła nawet, że z Maff planuje lecieć do Kalifornii na popularny muzyczny festiwal Coachella:

Przyjaźń cały czas jest aktualna. Cały czas się kolegujemy. Teraz myślimy nad Coachellą, ona też chciała jechać, więc może taki wyjazd wypali, tak jak parę lat temu. Z maleństwem chyba zostanie wtedy Sebastian, albo niania.

Madzia kibicuje swojej bestie i jej partnerowi w realizacji ślubnych planów:

Ja nie mogę do niczego do nikogo namawiać. Każdy robi tak jak czuje, jak chce. Ja na pewno bym chciała kiedyś ślub. Z tego, co słyszałam ona też, tylko może na razie się nie śpieszy.

Zwyciężczyni Big Brothera zapowiedziała, że zorganizuje wieczór panieński dla Maff. Chociaż ma to być impreza przyjaciółki, to będzie utrzymana w guście Madzi:

Wszystko na różowo. Chętnie zorganizuje.

Cała rozmowa poniżej.


Madzia Wójcik

Madzia Wójcik

Madzia Wójcik - One night squad

Madzia Wójcik - One night squad

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Komentarze

 • Gość pisze:

  Magda zawsze z humorem. Lubię to

  • Gość paskudka pisze:

   Jest szczęśliwa wesoła ,ma swój styl ubioru jest sobą i nikogo nie udaje hejterzy niech się bujają 😂😂🤮

 • Stefcia pisze:

  Magda to jest 12letnia dziewczynka Ani to sie wypowiedzieć nie umie ani ubrac Wyglada jak uboga krewna Zaniedbana i pusta Nic nie myśli o przyszłości Darmozjad

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko dzieki za nic ha ha na granicy zginął kolejny patriota ale 5 promili nawet jelenia połozy człowiek z trepa wyjdzie ale trep z człowieka nigdy a niech będą 2 światy darmozjadow i podatnikow i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×