Szukaj

Tak dostaje się pracę w „DDTVN”. Krupińska i Michałowski ujawniają kulisy castingów do śniadaniówki [WIDEO]

Paulina Krupińska i Damian Michałowski o Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski o Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski poprowadzą Dzień Dobry TVN. Nowy duet w rozmowie z naszą reporterką opowiedział, jak wyglądały przesłuchania na stanowisko gospodarzy popularnego porannego show.

Od marca w Dzień Dobry TVN pojawi się nowy duet prowadzących. Do obsady porannego show dołączyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Oboje przeszli przez castingi, o których opowiedzieli naszej reporterce. Okazuje się, że para poznała się dopiero po zakończeniu wszystkich przesłuchań.

Damian Michałowski i Paulina Krupińska o pracy w Dzień Dobry TVN

Jak wyglądają poszukiwania gospodarzy do śniadaniówki TVN-u? Damian zdradził nam, że zanim poznał Paulinę i dowiedział się, że to z nią poprowadzi poranne pasmo, uczestniczył w przesłuchaniach solo. Dopiero po kilku castingach, w których udział brali także inni kandydaci, dowiedział się, że producenci chcą go w swojej obsadzie.

To nie jest tak, że my chodziliśmy do gabinetu Edwarda Miszczaka i mówiliśmy: „Panie dyrektorze, bo tutaj jest taka fajna para do wprowadzenia”. Nie, nie. Było zupełnie na odwrót. Zadzwoniono do nas, że są zdjęcia próbne. Poszliśmy więc na te zdjęcia próbne osobno. Później było spotkanie jedno, drugie, trzecie. Potem poznaliśmy się z Pauliną i jesteśmy teraz w tym momencie, w którym jesteśmy.

Paulina Krupińska startowała z nieco innej pozycji. Miss Polonia ominęła etap przesłuchań. Od razu otrzymała zaproszenie na rozmowę w sprawie Dzień Dobry TVN, ale nie wiedziała, że chodzi do rolę gospodyni. Dopiero podczas spotkania w siedzibie stacji usłyszała konkretną ofertę, na którą przystała bez chwili wahania. Była w szoku.

Ja idąc na spotkanie, które było tym spotkaniem uwieczniającym to wszystko, myślałam, że idę i będzie mi złożona propozycja poprowadzenia jakiegoś cyklu, bo takie propozycje wcześniej padały. W życiu nie sądziłam, że będzie to prowadzenie „Dzień Dobry TVN”, więc byłam w szoku. Ale byłabym głupia, gdybym nie podjęła się tego wyzwania, bo taka propozycja i takie pytanie pojawia się pewnie raz w życiu.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Gwiazda jest bardzo zadowolona z oferty stacji, bo dopiero teraz, kiedy jej dzieci podrosły, jest gotowa na przyjęcie kolejnych wyzwań zawodowych:

To jest taki odpowiedni moment. Ja nigdy nie pchałam się do telewizji i nie prosiłam, żeby mnie ktoś zatrudnił. Ja też nie mam menedżera, który puka i załatwia mi pracę. Chciałam odchować dzieci i ten czas to jest idealny moment, że ten telefon do mnie zadzwonił i ta propozycja jest teraz – powiedziała Paulina w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Co do Dzień Dobry TVN wniosą nowi prowadzący?

Wniesiemy siebie. Będziemy starali się być jak najbardziej blisko widza. Tak, żeby widzowie mieli poczucie, że nie stwarzamy żadnego dystansu. Chcemy, żeby rano włączali „Dzień Dobry TVN” i pili z nami herbatę, robili jajecznicę – powiedział Damian.

Cała rozmowa z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim poniżej.


Paulina Krupińska i Damian Michałowski – wiosenna ramówka TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – wiosenna ramówka TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski – nowi prowadzący Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×