Agustin Egurrola, Edyta Herbuś i Ida Nowakowska o nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zgodnie wskazali faworyta [WIDEO]

Augustin Egurrola, Edyta Herbuś i Ida Nowakowska o TzG

Augustin Egurrola, Edyta Herbuś i Ida Nowakowska o TzG

Reporterka Jastrząb Post zapytała jurorów You Can Dance, Augustina Egurrolę, Edytę Herbuś i Idę Nowakowską o Taniec z Gwiazdami. Nasi rozmówcy zgodnie wskazali, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Kogo wybrali?

Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych formatów Polsatu. W 13. edycji programu, która zostanie wyemitowana jesienią, zobaczymy: Maję Włoszczowską, Ilonę Krawczyńską, Jacka Jelonka, Michała Mikołajczaka, Natalię Janoszek, Łukasza Płoszajskiego, Wiesława Nowobilskiego, Agnieszkę Litwin i Krzysztofa Rutkowskiego.

O opinie o nowym TzG zapytaliśmy troje jurorów You Can Dance, czyli konkurencyjnego reality show, emitowanego na antenie Telewizji Polskiej.

Augustin Egurrola, Edyta Herbuś i Ida Nowakowska o TzG

Agustin Egurrola przyznał, że cieszy się z obecności TzG na antenie Polsatu. Wskazał też, komu będzie kibicował. Jak stwierdził, wspiera wszystkich tancerzy.

Ja generalnie się cieszę, że ten program jest na antenie. Ten program to jest ikona, myślę, że od tego programu zaczęła się taneczna rewolucja. Śledzę ten program. Ogromnie cieszę się, że gwiazdy cały czas się zgłaszają. Bardzo się cieszę, że kolejna obsada jest tak fajna i emocjonująca. Ja zawsze kibicuję tancerzom, bo oni wykonują gigantyczną pracę i wiem, że znowu gwiazdy będą tańczyły fantastycznie.

Ida Nowakowska i Edyta Herbuś zgodnie stwierdziły, że największym zaskoczeniem programu może być detektyw Krzysztof Rutkowski:

Rutkowski może nas zaskoczyć jeszcze nieraz.

A wy macie swojego faworyta?

Krzysztof Rutkowski o swoim udziale w TzG

Przywołany detektyw nie kryje, że nie startuje w programie dla pieniędzy, bo jest milionerem.

Ludzie w Polsce wstydzą się przyznać do tego, że są bogaci. To jest coś bardzo niedobrego. Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie, bo nim jestem, ale ciężko pracuję, kiedy inni siedzą przed telewizorem i zmieniają kanały, oglądając to, co ich interesuje w tym momencie, a ja w wielu przypadkach jestem w robocie – powiedział Jastrząb Post.

Dlatego zamierza przekazać honorarium fundacji:

Ja nie robię tego, co robili ludzie, których znam osobiście, że wyjmowali walizkę pieniędzy i pokazywali ją. Ale nie można robić z siebie biedaka, kiedy człowiekowi jest dobrze. Kiedy może innym pomóc. Zaczęło się od sytuacji na planie „Tańca z gwiazdami”, kiedy to niektórzy spekulowali, ile milionów Rutkowski zarobi na „Tańcu z gwiazdami”. Dla mnie to było w ogóle absurdem. Wtedy oczywiście udzieliłem informacji, że pieniądze przekazuję na rzecz fundacji. Proste. I powiedziałem – stać mnie na to, bo jestem milionerem.

Pełna rozmowa poniżej.


Agustin Egurolla - jesienna ramówka TVN 2016

Agustin Egurolla - jesienna ramówka TVN 2016

Agustin Egurolla - Wiosenna ramówka TVP 2021

Agustin Egurolla - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Ida Nowakowska - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×