Szukaj

Dominika Tajner-Wiśniewska prosi o modlitwę za syna. Co jeszcze napisała w SMS-ie do Qczaja? [WIDEO]

Qczaj o Dominice Tajner-Wiśniewskiej

Qczaj o Dominice Tajner-Wiśniewskiej

Dominika Tajner-Wiśniewska wysłała SMS-a do Qczaja w sprawie swojego syna. Była żona Michała Wiśniewskiego prosi przyjaciół z Tańca z gwiazdami o modlitwę. W jakim stanie jest Maksymilian Idzik?

Dominika Tajner-Wiśniewska nie ma teraz łatwego czasu. Wkrótce spotka się na sali sądowej ze swoim byłym mężem Michałem Wiśniewskim, który bez jej wiedzy złożył wniosek o rozwód. Jakby tego było mało, podczas majówki doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem jej nastoletniego syna. Maksymilian Idzik trafił do szpitala na OIOM i obecnie walczy o zdrowie.

W trudnych chwilach gwiazda może liczyć na wsparcie przyjaciół z Tańca z gwiazdami. W trakcie programu udało się jej nawiązać kilka cennych relacji, m.in. z Qczajem i Pauliną Biernat, którzy w rozmowie z naszą reporterką opowiedzieli, jak ze wszystkimi problemami radzi sobie Tajner-Wiśniewska:

Przyjaźnie w show-biznesie są możliwe. Wszystko zależy od ludzi. Dominika zobaczyła, że można coś fajnie zrobić wspólnie i już coś tam nowego będzie tworzyć. Ona ma teraz bardzo ciężki okres w życiu, natomiast ona jest tak silna, tak mocna i tak niesamowita, że sobie z tym wszystkim poradzi. Widzieliśmy się kilka dni temu i naprawdę świetnie sobie radzi – wyznał Qczaj.

Qczaj zdradził, że przed piątkowym odcinkiem Tańca z gwiazdami otrzymał od Dominiki SMS-a, w którym poprosiła go o modlitwę za syna, jednocześnie zapewniając, że jego stan jest coraz lepszy:

W momencie kiedy coś dzieje się dziecku, to to jest coś, co absorbuje do reszty. Ja dostałem SMS-a przed wejściem na antenę, że Dominika skomentowała to, żeby modlić się za jej syna. Wszystko jest na dobrej drodze, taką wiadomość dostaliśmy, więc żeby tutaj nie siać plotek, że coś się dzieje – skwitował trener.

Trzymamy kciuki za Dominikę i Maksymiliana.

Zobacz: Syn Dominiki Tajner-Wiśniewski trafił do szpitala na OIOM! Nastolatek jest w bardzo ciężkim stanie!

Zobacz: Co ukrywa Dominika Tajner-Wiśniewska? Michał zamierza ujawnić jej wstydliwy sekret! Będzie skandal?

Zobacz: Długi to nic. Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawiła jeszcze ciekawszą tajemnicę małżeńską! Co na to jej syn?


Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Dominika Tajner-Wiśniewska, Paulina Biernat, Qczaj

Dominika Tajner-Wiśniewska, Paulina Biernat, Qczaj

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×